پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | برقراری پرواز مادرید – تهران برای بازگرداندن اتباع ایرانی

تاریخ خبر: // کد خبر: 304813 // // // //


برقراری پرواز مادرید – تهران برای بازگرداندن اتباع ایرانی

سفارت جمهوری اسلامی ایران در اسپانیا در اطلاعیه‌ای از برقراری چهارمین پرواز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران ایر) از مقصد مادرید به تهران خبر داد.


برقراری پرواز مادرید – تهران برای بازگرداندن اتباع ایرانی

در اطلاعیه سفارت جمهوری اسلامی ایران آمده است: به دنبال درخواست‌های مکرر تعداد زیادی از هموطنان، این سفارتخانه در حال هماهنگی با هواپیمایی ایران‌ایر جهت برقراری پرواز فوق‌العاده از مبداء مادرید به مقصد تهران برای روز شنبه هفتم تیرماه 1399 (27 ژوئن 2020) است.

در این اطلاعیه از هموطنانی که متمایل به بازگشت به کشور و استفاده از این پرواز هستند، خواسته شده تقاضای خود را همراه با تصویر گذرنامه و درج شماره تلفن همراه به ایمیل سفارت به نشانی parvaztoiran@gmail.com یا شماره واتساپی 0034637272080 ارسال کنند تا اقدامات و پیگیری‌های لازم در این زمینه به عمل آید.

در اطلاعیه مزبور آمده است که انجام این پرواز منوط به اطلاع دقیق از آمار متقاضیان است.

در پی شیوع ویروس کرونا و درخواست تعدادی از ایرانیان مقیم و دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در اسپانیا برای بازگشت به کشور، تاکنون سه پرواز به مقصد تهران برقرار شده است.

بازگشت هموطنان ایرانی مقیم در اسپانیا،  با همکاری سفارت جمهوری اسلامی ایران در مادرید و با هماهنگی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین سازمان هواپیمایی کشوری و رایزنی با مقامات ذیربط اسپانیا و کسب مجوزهای لازم بوده است.

سفارت جمهوری اسلامی ایران در مادرید پیش از این در اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود که برنامه پروازهای فوق‌العاده از اسپانیا به عنوان یک اولویت در دستورکار برنامه سفارت قرار داشته و در این ارتباط به‌شکل روزانه پیگیری‌های مستمری به صورت مکاتبه‌ای و تلفنی با مسئولان نهادهای ذیربط صورت گرفته و در حال انجام است.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو