پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | احداث شهر فرودگاهی بین‌المللی در دستور کار فرودگاه کاشان است

تاریخ خبر: // کد خبر: 304996 // // // // خبر مهم


احداث شهر فرودگاهی بین‌المللی در دستور کار فرودگاه کاشان است

آخرین اخبار منطقه کاشان را در قالب یک بسته خبری در اختیار مخاطبان قرار می‌دهند.


احداث شهر فرودگاهی بین‌المللی در دستور کار فرودگاه کاشان است

عباس ارغوانی ضمن اشاره به افزایش دما در روزهای اخیر اظهار داشت: ذمای هوا در روزهای اخیر به بیش از 40 درجه سانتی گراد می‌رسد و آسمانی عمدتا صاف و آفتابی پیش‌بینی می‌شود و از این رو بروز مواردی نظیر گرمازدگی نیز تشدید می‌شود.

رئیس اداره هواشناسی شهرستان کاشان ضمن اشاره به احتمال افزایش ابر، وزش باد و خیزش گرد و خاک در ساعات عصر و اوایل شب افزود: از تمامی شهروندان درخواست می‌شود بنا به ضرورت از منزل خارج شوند تا دچار گرمازدگی نشوند و مصرف کافی مایعات نیز به صورت اکید توصیه می‌شود.

احداث شهر فرودگاهی بین‌المللی در دستور کار فرودگاه کاشان است

سیدمسعود مسعودی ضمن اشاره به توسعه فرودگاه کاشان اظهار داشت: با برگزاری جلسات مختلف در شورای اسلامی شهر و سرمایه‌گذار بخش خصوصی و در صورت توافق نهایی فرایند پروژه احداث شهر فرودگاهی بین‌المللی کاشان در قالب اقدامات توسعه‌ای و فرآیندهای عمرانی آغاز می‌شود.

مدیرعامل فرودگاه کاشان با بیان اینکه در صورت اجرایی شدن این پروژه این فرودگاه پذیرای مقاصد پروازی بیشتری است، افزود: پرواز کیش به دلیل گرما در شهر مقصد پیش بینی می شود استقبال خوبی از این پرواز صورت نپذیرد در حالی که با توجه به وضعیت سفید کیش از نظر شیوع کرونا این شهر مقصدی مطلوب برای فرودگاه کاشان است

راه‌اندازی کولرهای آبی توسط افراد متخصص انجام شود

محمدمسعود چایچی ضمن هشدار نسبت به خطر برق گرفتگی ناشی از سرویس و یا تعمیر کولرهای آبی اظهار داشت: راه‌اندازی کولرهای آبی نیازمند تجربه و تخصص است در حالی برخی شهروندان بدون تجربه قبلی و اطلاعات زمینه ای اقدام به راه‌اندازی کولرهای آبی می‌کنند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی  و خدمات ایمنی شهرداری کاشان با بیان اینکه احتمال برق گرفتگی هنگام سرویس کردن کولر‌های آبی به علت وجود رطوبت در کولر‌ها بسیار زیاد است، افزود: لازم است برای راه‌اندازی کولر‌ها از افراد و سرویس کار مجاز و متخصص بهره گرفته است.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو