پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پروژه باند جنوبی و ترمینال فرودگاه کیش تا ۲۲ بهمن امسال افتتاح می‌شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 305062 // // //


پروژه باند جنوبی و ترمینال فرودگاه کیش تا ۲۲ بهمن امسال افتتاح می‌شود

رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش از سرعت بخشیدن به پروژه باند جنوبی فرودگاه کیش خبر داد و پیش‌بینی کرد تا ۲۲ بهمن امسال این پروژه به اتمام رسد.


پروژه باند جنوبی و ترمینال فرودگاه کیش تا ۲۲ بهمن امسال افتتاح می‌شود

مدیرعامل منطقه آزاد کیش در  بازدید  از پروژه های باند جنوبی و ترمینال فرودگاه بین المللی کیش با اعلام این مطلب گفت: با ارتقای کیفیت و سرعت که دو عامل اصلی تغییر و تحول در اتمام پروژه های عمرانی است می توانیم به عنوان یک الگو در کشور مطرح شویم.

وی آسفالت این پروژه را بالغ بر ۸۰ هزار تن برآورد کرد و افزود: در صورت تامین هزار تن آسفالت در روز کمتر از سه ماه آینده، همزمان آسفالت و روشنایی این پروژه به اتمام خواهد رسید.

همچنین غلامحسین مظفری در بازدید از پروژه ترمینال فرودگاه بین المللی کیش در جریان عملیات اجرایی این پروژه و تجهیز سیستم های مختلف فرودگاهی قرار گرفت و اظهار داشت: ضمن این که عملیات اجرایی پروژه ترمینال با یک سرعت خوب در حال پیشرفت است، ۹۵ درصد تجهیزات فرودگاهی نیز تامین شده و امکان مهندسی مجدد تمام سیستم ها از طریق نمایندگی های فروش برای بازبینی فراهم شده است.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در این پروژه بالغ بر ۳۱۵ نفر مشغول به کار هستند، از شنبه ۲۴ خرداد با افزایش نیروهای انسانی در دو شیفت کاری بر سرعت پیشرفت پروژه ترمینال فرودگاه کیش افزوده خواهد شد

گفتنی است پروژه ترمینال فرودگاه کیش در زمینی به مساحت ۹۰۰۰۰ مترمربع و با مساحت زیربنای تقریبی ۴۲۱۸۰ مترمربع، از پروژه های می باشد که دارای رتبه سوم در کشور است.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو