پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | جشنواره ورزش های هوانوردی، فرصتی مغتنم برای توسعه استان لرستان

تاریخ خبر: // کد خبر: 305065 // // //


جشنواره ورزش های هوانوردی، فرصتی مغتنم برای توسعه استان لرستان

معاون استاندار لرستان برگزاری جشنواره ورزش های هوانودری را فرصت مناسبی برای ورود سرمایه گذاران و استفاده از ظرفیت‌های بالقوه در راستای رشد و شکوفایی استان دانست.


جشنواره ورزش های هوانوردی، فرصتی مغتنم برای توسعه استان لرستان

معاون استاندار لرستان برگزاری جشنواره ورزش های هوانوردی را فرصت مناسبی برای ورود سرمایه گذاران و استفاده از ظرفیت‌های بالقوه در راستای رشد و شکوفایی استان دانست.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه خرم آباد، جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره ورزش های هوانوردی با حضور معاون سیاسی امنیتی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرماندار خرم آباد و سایر مدیران دستگاه های اجرایی استان در فرودگاه خرم آباد برگزار شد.

در این جلسه، ثمینی معاون سیاسی امنیتی استانداری از ابتکار مدیر فرودگاه خرم آباد در راه اندازی پایگاه هوانوردی عمومی و جشنواره ورزش های هوایی در استان لرستان تقدیر و آن را فرصت مناسبی برای ورود سرمایه گذاران و استفاده از ظرفیت‌های بالقوه در راستای رشد و شکوفایی استان دانست.  

ثمینی همچنین ایجاد پایگاه هوانوردی عمومی و برگزاری موفق جشنواره ورزش های هوایی را فرصت مناسبی برای توسعه خدمات فرودگاهی از جمله افزایش پروازها عنوان کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان نیز با ابراز خرسندی از هماهنگی و همکاری خوب اداره های مربوط، بر تسریع در انجام امور محول شده و آماده سازی زیرساخت‌های جشنواره تاکید کرد.

همچنین فرماندار خرم آباد، ضمن استقبال از این طرح،  تسریع در تشکیل کمیته های تخصصی و ارایه به موقع گزارش ها را خواستار شد.

وی همچنین بر مشخص شدن شرح وظایف دستگاه ها و همکاری آنان جهت برطرف کردن مشکلات از جمله زیباسازی ورودی فرودگاه توسط شهرداری و سازمان همیاری شهرداری تاکید کرد.

همچنین علی کاملی، مدیر فرودگاه خرم آباد، ضمن قدردانی از حضور معاونان استاندار، فرماندار خرم آباد و مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط، اظهار امیدواری کرد: با هم افزایی و همکاری همه ارگان ها زمینه رشد و توسعه هوانوردی عمومی در استان فراهم شود.

در پایان از محل برگزاری جشنواره ورزش های هوانوردی عمومی و تفریحی بازدید شد.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو