پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | کاهش ۹۰ درصدی درآمد بزرگترین ایرلاین آمریکا

تاریخ خبر: // کد خبر: 305401 // // //


کاهش ۹۰ درصدی درآمد بزرگترین ایرلاین آمریکا

شرکت هواپیمایی آمریکن ایرلاینز به تازگی برآورد و اعلام کرده است که درآمدزایی آن در سه ماهه دوم سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹۰ درصد کاهش خواهد یافت.


کاهش ۹۰ درصدی درآمد بزرگترین ایرلاین آمریکا

آمریکن ایرلاینز که بزرگترین شرکت هواپیمایی جهان از لحاظ سایز ناوگان هوایی، تعداد مسافران جابجا شده و درآمدزایی به شمار می‌رود، به تازگی برآورد و اعلام کرده است که تحت تاثیر شیوع گسترده و بحران پاندمی کرونا درآمدزایی آن در دومین فصل از سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال گذشته یک کاهش ۹۰ درصدی را تجربه خواهد کرد.

البته این در حالی است که تقاضا برای سفرهای هوایی در ماه جاری میلادی (ژوئن ۲۰۲۰) نسبت به ماه‌های قبل از آن به میزان قابل توجهی افزایش یافته و امیدواری مدیران ایرلاین‌های فعال و مستقر در سراسر جهان نیز به تبع آن نسبت به بهبود وضعیت پرواز و درآمدزایی شرکت‌های هواپیمایی مختلف رشد کرده است.

این شرکت هواپیمایی آمریکایی همچنین اعلام کرده است که ۵۵ درصد از ظرفیت پروازهای داخلی و ۲۰ درصد از ظرفیت پروازهای بین‌المللی خود را در ماه آینده میلادی ژوئیه ۲۰۲۰ از سر خواهد گرفت. این بدان معناست که به طور میانگین حدود ۴۰ درصد از خطوط و ظرفیت پروازی آمریکن ایرلاینز در ماه آینده میلادی باز خواهد گشت.

آمریکن ایرلاینز یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی مستقر در ایالات متحده آمریکاست که دفتر مرکزی و مقر آن در شهر تگزاس واقع شده است.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید




آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو