پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بهره برداری از فرودگاه سراوان در هفته دولت

تاریخ خبر: // کد خبر: 305612 // // //


بهره برداری از فرودگاه سراوان در هفته دولت

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: فرودگاه سراوان با داشتن باندی کاملاً استاندارد تا هفته دولت به بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.


بهره برداری از فرودگاه سراوان در هفته دولت

احمدعلی موهبتی در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه سیستان و بلوچستان اظهار داشت: فرودگاه سراوان با داشتن باندی کاملاً استاندارد تا هفته دولت به بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

وی در مورد آب آشامیدنی چابهار بیان کرد: هم‌اینک ۴۸.۵ درصد برخورداری آب در این شهرستان وجود دارد و تا پایان سال به میانگین کشوری در این منطقه خواهیم رسید.

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در حوزه جهاد کشاورزی و مسکن، دولت اعتبارات خوبی برای این استان در نظر گرفته است تصریح کرد: سه هزار میلیارد تومان اعتبار تنها بنیاد مسکن در حوزه ساخت مسکن در این منطقه هزینه می‌کند.

وی بیان کرد: براثر آمار رسمی ۳.۵ درصد نرخ بیکاری سیستان و بلوچستان کاهش پیدا کرده که با توجه به بارندگی‌های اخیر و رونق کشاورزی و دامداری این میزان بیشتر نیز خواهد بود.

موهبتی اظهار داشت: بستر سرمایه‌گذاری در سیستان و بلوچستان فراهم شده و کارهای خوبی در این استان در حال انجام است. سال ۹۸ به نسبت سال ۹۷، ۳۴ درصد رشد صادرات از سیستان و بلوچستان به سایر کشورها را داشته‌ایم.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: انتظار می‌رود رسانه‌ها و مدیران این استان در جهت تشریح کارهای انجام شده در این منطقه و القای حس امید در میان جامعه تلاش کنند.

وی در خصوص تغییر ساعت کاری ادارات سیستان و بلوچستان گفت: وضعیت انرژی در این استان مطلوب نیست و نیاز است همگان به ویژه مراکز اداری بیش‌ازپیش به این مورد توجه کرده و صرفه جویی کنند.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو