پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مذاکرات استقلال با سازمان هواپیمایی کشوری

تاریخ خبر: // کد خبر: 305736 // // //


مذاکرات استقلال با سازمان هواپیمایی کشوری

یکی از مسئولان باشگاه استقلال گفت: پس از اینکه تاریخ و ساعت دقیق برگزاری دیدارهای خارج از خانه ما مشخص شود، حتماً به طور مفصل با سازمان هواپیمایی کشوری مذاکره خواهیم کرد و از آن‌ها خواهیم خواست در قالب ساختارهای قانونی به ما کمک کنند.


مذاکرات استقلال با سازمان هواپیمایی کشوری

با توجه به برنامه اعلام شده توسط سازمان لیگ، استقلال در دیدارهای خارج از خانه خود برای بازگشت به تهران دچار مشکل خواهد شد، چون اغلب دیدارهایش زمانی به اتمام می‌رسد که دیگر پروازی برای عزیمت به پایتخت وجود نداشته و آبی‌پوشان باید یک شب دیگر در خانه میزبان باقی بمانند و صبح فردا رهسپار تهران شوند. این مسئله از چند جهت برای استقلالی‌ها مشکل‌ساز است. اول اینکه باید یک شب بیشتر پول هتل بدهند و با توجه به اینکه باید تعداد اتاق‌هایی به‌مراتب بیشتر از گذشته رزرو کنند، مسئله از لحاظ مالی دردسرساز است.

علاوه بر این کاملاً بدیهی است که فرهاد مجیدی و شاگردانش دل‌شان نمی‌خواهد در چنین شرایطی که خطر ابتلا به ویروس کرونا همچنان جامعه را تهدید می‌کند، در هتل‌ها اقامت کنند. به این موارد باید فشردگی رقابت‌های لیگ برتر را هم افزود که قطعاً بازگشت دیرهنگام برنامه تمرینات ریکاوری تیم را به طور کامل تحت تأثیر قرار خواهد داد.

در همین خصوص یکی از مسئولان باشگاه استقلال گفت: پس از اینکه تاریخ و ساعت دقیق برگزاری دیدارهای خارج از خانه ما مشخص شود، حتماً به طور مفصل با سازمان هواپیمایی کشوری مذاکره خواهیم کرد و از آن‌ها خواهیم خواست در قالب ساختارهای قانونی به ما کمک کنند. حالا یا مجبور می‌شویم که هواپیما چارتر کنیم و یا اینکه ساعت برخی پروازهای آخر شب تا حدی عوض شود و کاروان استقلال بتواند خودش را به آن‌ها برساند. استقلال باید در ادامه رقابت‌های لیگ برتر به شهرهایی همچون اهواز، آبادان، جم و بوشهر مسافرت کند.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از مشرق نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو