پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | افتتاح پایگاه مقاومت بسیج فرودگاه سمنان

تاریخ خبر: // کد خبر: 306176 // // //


افتتاح پایگاه مقاومت بسیج فرودگاه سمنان

پایگاه مقاومت بسیج فرودگاه سمنان مزین به نام شهید مدافع حرم عباس دانشگر با حضور فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افتتاح شد.


افتتاح پایگاه مقاومت بسیج فرودگاه سمنان

 فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: این پایگاه ، شصت و سومین پایگاه بسیج شرکت فرودگاه های کشور است که در سمنان افتتاح شد.
مسعود خواست خدایی افزود: شرکت فرودگاه ها به جز خدمات ناوبری هوایی در کشور به کارهای جهادی نیز می پردازد و در کلیه فرودگاه های کشور پایگاه های بسیج وجود دارد.
وی با بیان اینکه وجود پایگاه‎های بسیج در فرودگاه‎های کشور می‎تواند مؤثر و کارآمد باشد گفت :  با شیوع ویروس کرونا کلیه خدمات به مسافرین و حمل و نقل هوایی طبق برنامه های ابلاغی برای در امان ماندن از این ویروس به طور شایسته انجام می شد.
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری سمنان نیز در این مراسم با بیان اینکه امسال با شیوع ویروس کرونا مردم در کمک های مومنانه خوش درخشیدند گفت: با شیوع این ویروس نقش بسیجیان نیز انکار ناپذیر بود.
اسلامی راد با بیان اینکه حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد هیمنه آمریکا را در هم شکست تصریح کرد: حفظ ارزش های جمهوری اسلامی وظیفه بسیجیان است و باید برای این مهم بیش از پیش بکوشند.
وی گفت : مقام معظم رهبری همواره بر تقویت ایمان و خودسازی معنوی تاکید دارند که باید این مهم سرلوحه کار بسیجیان قرار گیرد.
گفتنی است، حسین شجاعی به عنوان مسئول پایگاه بسیج شهید عباس دانشگر فرودگاه سمنان انتخاب شد.
همچنین رییس سازمان بسیج کارمندان سپاه قائم آل محمد استان سمنان، حسین شجاعی مدیر فرودگاه سمنان را به عنوان سرپرست پایگاه مقاومت بسیج شهید مدافع حرم عباس دانشگر این فرودگاه منصوب نمود.
منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما/ کانال تلگرامی اخبار فرودگاه ها

دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو