پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ایرباس مرخصی اجباری کارکنان خود را تمدید می‌کند

تاریخ خبر: // کد خبر: 306812 // // //


ایرباس مرخصی اجباری کارکنان خود را تمدید می‌کند

شرکت هواپیماسازی ایرباس اعلام کرد که در آخرین تلاش خود برای مقابله با تأثیر شیوع ویروس کرونا، برنامه مرخصی اجباری بدون حقوق برای ۵ هزار و ۳۰۰ نفر از کارکنان خود را در اسپانیا و انگلستان تمدید می‌کند.


ایرباس مرخصی اجباری کارکنان خود را تمدید می‌کند

شرکت هواپیماسازی ایرباس روز جمعه اعلام کرد که در آخرین تلاش خود برای مقابله با تأثیر شیوع ویروس کرونا برنامه مرخصی اجباری بدون حقوق برای 5 هزار و 300 نفر از کارکنان خود را در اسپانیا و انگلستان تمدید می‌کند.

سخنگوی ایرباس در بیانیه‌ای از طریق ایمیل به رویترز گفت: این برنامه که از 20 مه شروع شده و تا 30 سپتامبر اجرا خواهد شد شامل کلیه کارمندان بخش عملیاتی ایرباس در اسپانیا (با برخی استثنائات) یعنی حدود 3100 کارمند می‌شود.

این سخنگو گفت: هلیکوپترهای ایرباس و کارمندان بخش دفاعی و فضایی ایرباس در اسپانیا تحت تأثیر این برننامه قرار نمی‌گیرند. در این بیانیه آمده است: در بریتانیا دوره مرخصی اجباری بدون حقوق برای حدود 2200 شاغل ایرباس از 20 ژوئیه آغاز می‌شود و در 9 آگوست به پایان می‌رسد.

سخنگوی ایرباس همچنین گفت: در فرانسه، همه کارکنان بخش هواپیماهای تجاری به نوعی تحت تأثیر قرار می‌گیرند. وی افزود: حدود 29500 کارمند در فرانسه به طور متوسط حدود 30 درصد کمتر از زمان قبل از بحران کرونا کار می‌کنند.

پیش از این، منابع آگاه در ماه اعلام کرده بودند که ایرباس که بزرگترین گروه هوافضای اروپا محسوب می‌شود، در حال بررسی برنامه‌های بازسازی ساختاری از جمله کاهش شدید نیرو است.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو