پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیام امیرمکری به مناسبت سالروز تاسیس شرکت فرودگاه ها/ توجه ویژه به اتمام پروژه ها و هوانوردی عمومی

تاریخ خبر: // کد خبر: 306839 // // //


پیام امیرمکری به مناسبت سالروز تاسیس شرکت فرودگاه ها/ توجه ویژه به اتمام پروژه ها و هوانوردی عمومی

سیاوش امیرمکری رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی یکم تیرماه سالروز تاسیس این شرکت را تبریک گفت.


پیام امیرمکری به مناسبت سالروز تاسیس شرکت فرودگاه ها/ توجه ویژه به اتمام پروژه ها و هوانوردی عمومی

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی یکم تیرماه سالروز تاسیس این شرکت را تبریک گفت. سیاوش امیرمکری در این پیام آورده است: «29 سال از روزی که شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تاسیس شد، می گذرد. شرکتی که ابتدا با نام شرکت فنی و مهندسی فرودگاه های کشور آغاز به کار نموده و درگذر زمان و با همت و تلاش مدیران و کارشناسان متعهد و متخصص، توانست نقش خود را به عنوان تخصصی ترین، حساس ترین، پیچیده ترین و پرمسولیت ترین شرکت در صنعت هوانوردی کشور ایفا نماید.»

وی با اشاره به اینکه خانواده بزرگ شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران امروز در حالی بیست و نهمین سالروز تاسیس خود را گرامی می دارد که با وجود تحریم های صورت گرفته از سوی کشورهای غربی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و شیوع کرونا که صنعت هوانوردی جهانی را با چالشی بزرگ مواجه ساخته، به پیشرفت های خوبی دست یافته و از توان متخصصین داخلی در جهت پیشبرد صنعت بهره مند شده، افزوده است: «در دوره مدیریت جدید شرکت، اتمام پروژه های نیمه تمام با هدف ارتقای ایمنی و سطح خدمات به مسافران و توجه ویژه به هوانوردی عمومی را سرلوحه قرار داده و امیدوارم با کمک شما همکاران گرامی، گام های مهمی برای اهداف متعالی شرکت برداشته شود.

بر خود لازم می دانم از زحمات و تلاش های شبانه روزی تمامی همکارانم که طی سال های گذشته در جهت اعتلای نام شرکت کوشیده اید، تقدیر و تشکر نموده و از خالق بی همتا، سلامتی، بهروزی و توفیق روز افزون تک تک شما همکاران محترم خواستارم.»

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو