پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | آموزش روند اجرای تفویض اختیار امور اداری به کارشناسان منابع انسانی فرودگاه ها

تاریخ خبر: // کد خبر: 306851 // // //


آموزش روند اجرای تفویض اختیار امور اداری به کارشناسان منابع انسانی فرودگاه ها

مهدی جمالی معاون منابع انسانی اداره کل منابع انسانی، تشکیلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از برگزاری دوره آموزشی روند اجرای تفویض اختیار و عملیات اجرایی آن به کارشناسان منابع انسانی فرودگاه ها در راستای فراهم شدن زیرساخت های مربوط خبر داد.


آموزش روند اجرای تفویض اختیار امور اداری به کارشناسان منابع انسانی فرودگاه ها

معاون منابع انسانی اداره کل منابع انسانی، تشکیلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از برگزاری دوره آموزشی روند اجرای تفویض اختیار و عملیات اجرایی آن به کارشناسان منابع انسانی فرودگاه ها در راستای فراهم شدن زیرساخت های مربوط خبر داد.

مهدی جمالی با اعلام این خبر عنوان کرد: نخستین جلسه این دوره آموزشی 25 خرداد با حضور حدود 30 نفر از کارشناسان مسوول منابع انسانی فرودگاه های کشور و کارشناسان طبقه بندی مشاغل و جبران خدمت به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شده و تا پایان شهریور ماه شاهد برگزاری دوره های آموزشی متنوع در حوزه منابع انسانی خواهیم بود.

معاون اداره کل منابع انسانی، تشکیلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران هدف اصلی از برگزاری این دوره آموزشی را اطلاع رسانی و تشریح سیاست دولت در تمرکززدایی از واحدهای ستادی در حوزه منابع انسانی و آشنا کردن هرچه بیشتر کارشناسان این حوزه با وظایف خود در اجرای فرایندهای اداری و عملیات وابسته به آن عنوان کرد و افزود: سال 93 بخشنامه تفویض اختیار در حوزه منابع انسانی به فرودگاه ها توسط مدیرعامل وقت ابلاغ شد که به دلیل فراهم نبودن زیرساخت های لازم تنها به صدور حکم معطوف شد و نتوانست در کاهش حجم کار ستاد و دستیابی به اهداف مورد نظر موثر شود.

وی گفت: برای برطرف شدن مشکلات موجود به آسیب شناسی و فراهم سازی زیرساخت های لازم برای تسریع در روند اجرای کار حوزه منابع انسانی پرداختیم و برای تفویض عملیات اجرایی موردنظر نیز برنامه ریزی شد.

جمالی با بیان اینکه اداره کل منابع انسانی، تشکیلات و آموزش به عنوان یکی از اداره های کل ستادی دارای سه وظیفه اصلی یعنی سیاستگذاری، برنامه ریزی و نظارت است، تاکید کرد: با تفویض امور اجرایی حوزه منابع انسانی به فرودگاه ها می توانیم به نحو موثرتری نظارت و برنامه ریزی های لازم را انجام دهیم.

وی افزود: در حوزه نظارت زیرساخت های لازم فراهم شده و توانسته ایم 35 فرایند پرکار را وارد بستر BPMSکنیم که در کاهش مکاتبات نقش موثری ایفا کرده است و می توانیم بدون مراجعه حضوری به یک فرودگاه نظارت لازم را انجام دهیم.

جمالی گفت: با تفویض اختیار به کارشناسان منابع انسانی فرودگاه ها علاوه بر برنامه ریزی مطلوب و نظارت بهینه شاهد تسریع در انجام امور این حوزه خواهیم بود.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو