پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تأخیر ۱۱ساعته در پرواز شیراز – تهران + جوابیه هما

تاریخ خبر: // کد خبر: 306964 // // //


تأخیر ۱۱ساعته در پرواز شیراز – تهران + جوابیه هما

مدیر روابط عمومی اداره‌کل فرودگاه‌های استان فارس گفت: پرواز شماره ۴۲۷ شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی که قرار بود از شیراز عازم تهران شود با ۱۱ ساعت تأخیر صبح امروز فرودگاه شیراز را ترک کرد.


تأخیر ۱۱ساعته در پرواز شیراز – تهران + جوابیه هما

احسان استوار مدیر روابط عمومی فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز ، اظهار داشت: پرواز شماره 427 شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران که در ابتدا قرار بود ساعت 21 و 25 دقیقه شب گذشته (شنبه 31 خردادماه) فرودگاه شیراز را به‌مقصد تهران ترک کند به‌دلیل نقص فنی هواپیما در فرودگاه تهران به تأخیر افتاد.

وی افزود: پرواز 427 شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی تعداد 76 مسافر داشت که تعدادی از مسافران دیشب و تعدادی هم با پرواز امروز به تهران منتقل شدند.

استوار ادامه داد: لازم به ذکر است این پرواز صبح امروز با 688 دقیقه تأخیر در ساعت 8:51 دقیقه شیراز را به‌مقصد تهران ترک کرد.

مدیر روابط عمومی اداره‌کل فرودگاه‌های استان فارس با بیان اینکه مسافران می‌توانند قبل از رفتن به فرودگاه، آخرین وضعیت پرواز‌ها را از اطلاعات پرواز با شماره 199 دریافت کنند، تصریح کرد: همچنین شهروندان می‌توانند از طریق پرتال شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با نشانی اینترنتی www.airport.ir، از آخرین اطلاعات پرواز‌ها آگاهی پیدا کنند.

توضیحات “هما” در خصوص تاخیر پرواز 427 شیراز – تهران

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” ضمن عذرخواهی بابت تاخیر پیش آمده به اطلاع می‌رساند این تاخیر به دلیل بروز مشکل فنی در هواپیمای مسیر تهران به شیراز بوده است که رفع آن با وجود تلاش متخصصان مهندسی و تعمیرات هواپیما طولانی می‌گردد که با افزایش زمان رفع مشکل فنی، بلافاصله برای تمامی مسافران این پرواز پیامک تغییر زمان پرواز ارسال می‌شود.

در روز پرواز نیز با مراجعه مسافران به ترمینال، با هماهنگی با سایر شرکت‌های هواپیمایی، تمامی مسافران با اولین پرواز این شرکت‌ها به تهران اعزام می‌گردند.

در پایان خاطر نشان می‌گردد مشکل فنی از موارد غیرقابل پیش‌بینی می‌باشد که ممکن است بروز نماید و حفظ ایمنی مسافران از اولویت‌های اصلی “هما” در این شرایط می‌باشد.

منابع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم / کانال تلگرامی هواپمیایی جمهوری اسلامی ایران


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو