پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | دنباله گیری توسعه منطقه اقتصادی پیام با هدف حضور حداکثری اصناف

تاریخ خبر: // کد خبر: 307085 // // // //


دنباله گیری توسعه منطقه اقتصادی پیام با هدف حضور حداکثری اصناف

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام ضمن تبریک فرارسیدن یکم تیرماه و روز ملی اصناف، گفت: توسعه زیر ساخت های منطقه اقتصادی پیام با هدف حضور هر چه بیشتر اصناف به عنوان یکی از برنامه های مهم منطقه در سال جهش تولید است.


دنباله گیری توسعه منطقه اقتصادی پیام با هدف حضور حداکثری اصناف

نادر ثناگو مطلق در پیامی ضمن بزرگداشت روز اصناف گفت: اصناف در طول چهل سال گذشته در عرصه های مختلف دفاع از انقلاب، نظام و مردم همواره به عنوان یک پشتیبان و یاور عمل کرده و نشان دادند که در هر زمان و مکانی که نیاز باشد در عرصه حضور دارند.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به نامگذاری سال ٩٩ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان جهش تولید خاطر نشان کرد: این بار نیز در سال جهش تولید می توان با بهره برداری هر چه بیشتر از ظرفیت اصناف و بازاریان قدم های بزرگی برای توسعه استان و کشور برداشت.

وی در ادامه با اشاره به حضور صنوف در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام اظهار داشت: منطقه ویژه به عنوان یکی از قطب‌های مهم صنعتی استان، مفتخر است که میزبان صنوف به خصوص فعالان عرصه اقتصاد دیجیتال است و به همین منظور توسعه زیر ساخت ها با هدف حضور هر چه بیشتر اصناف یکیً از برنامه‌های مهم منطقه در سال جهش تولید است.

ثناگو مطلق ادامه می دهد: امروز نیز کشورمان درگیر با ویروس کرونا است، اصناف و بازاریان با وجود خسارت های زیادی که متحمل شدند، اما اولویت شان را تامین سلامت مردم قرار داده و با پیروی از قوانین و دستورالعمل‌ها، عملکرد قابل قبولی از خود برجای گذاشته اند.

مدیرعامل فرودگاه پیام گفت: در روزهای جنبش ملت ایران برای استقرار نظام اسلامی، هشت سال دفاع مقدس، دوران سازندگی و امروز که کشورمان با شدیدترین تحریم ها مواجه است، اصناف پای کار بوده و لحظه ای از آرمان های خود نسبت به نظام و انقلاب کوتاه نیامده اند.

ثناگو مطلق گفت: منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام ، همگام و همراه با دیگر دستگاه ها و ارگان‌ها با هدف تحقق هر چه بیشتر شعار سال، با استفاده از ظرفیت هایی مانند اصناف پرقدرت در این مسیر قدم برداشته و برای رسیدن به این مهم، طلب همکاری از بخش هایی از جمله اقشار را دارد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو