پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | هواپیمایی زاگرس: شرکت ملی پخش به ما سوخت نمی‌دهد/ معطلی چندساعته مردم در چندین فرودگاه

تاریخ خبر: // کد خبر: 307271 // // // // خبر مهم


هواپیمایی زاگرس: شرکت ملی پخش به ما سوخت نمی‌دهد/ معطلی چندساعته مردم در چندین فرودگاه

رئیس هیئت مدیره هواپیمایی زاگرس از خودداری شرکت ملی پخش از تحویل سوخت به هواپیماهای شرکت زاگرس خبر داد و گفت: در تعدادی از فرودگاه‌های کشور مردم بیش از ۲ ساعت و نیم معطل مانده اند.


هواپیمایی زاگرس: شرکت ملی پخش به ما سوخت نمی‌دهد/ معطلی چندساعته مردم در چندین فرودگاه

سیدعبدالرضا موسوی رئیس هیئت مدیره هواپیمایی زاگرس اظهار داشت: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در اقدامی غیرمنتظره حاضر به دادن سوخت به هواپیماهای ما نیست. وی افزود: در تعدادی از فرودگاه‌های کشور مردم بیش از 2 ساعت و نیم معطل مانده اند اما شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی حاضر نیست سوخت به هواپیماها تحویل دهد.

موسوی با بیان اینکه “این اتفاق و برخورد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران بدون هیچ تذکر و اعلام قبلی بوده و ضرر آن متوجه مسافرانی است که در فرودگاهها معطل مانده‌اند”، گفت: در پیگیری که از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی داشته ایم اعلام کردند که چون شرکت زاگرس بدهکار است، باید نقدی اقدام به خرید کند؛ در حالی که ما تا پایان سال 98 تمامی بدهی‌های سوختی خود را تسویه کرده‌ایم.

وی ادامه داد: شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی بدهی مالیاتی زیادی دارد و سازمان امور مالیاتی با ارسال نامه ای رسمی به شرکت‌های مختلف از جمله ما، خواستار این شده که بدهی‌های سوختی خود را به حساب این سازمان واریز کنیم و ما هم همین اقدام را انجام دادیم و برگه‌های تسویه حساب را هم دریافت کرده ایم اما شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی عنوان می کند که ما واریز پول به حساب سازمان امور مالیاتی را قبول نداریم و شرکت هواپیمایی زاگرس می بایست، پول را به حساب شرکت ملی پخش واریز کند که این با توجه به اخطاریه قانونی سازمان امور مالیاتی، امکان پذیر نبوده است.

رئیس هیئت مدیره هواپیمایی زاگرس تصریح کرد: اکنون هرچه از مجموعه وزارت نفت و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی پیگیری می کنیم که سوخت به هواپیماهای معطل مانده در فرودگاه‌های کشور تحویل دهند، این پیگیری ها به نتیجه نرسیده و پاسخ مشخصی به ما نمی دهند   و ما در این زمینه حتما پیگیری حقوقی مقتضی انجام خواهیم داد.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری  تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو