پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | از سرگیری پروازهای ترکیه به ازبکستان

تاریخ خبر: // کد خبر: 307277 // // //


از سرگیری پروازهای ترکیه به ازبکستان

شرکت «ترکیش ایرلاینز» ترکیه از اول جولای سال جاری میلادی پروازهای مسیر «استانبول- تاشکند» و «تاشکند- استانبول» را از سر می گیرد.


از سرگیری پروازهای ترکیه به ازبکستان

شرکت «ترکیش ایرلاینز» ترکیه از اول جولای سال جاری میلادی پروازهای مسیر «استانبول- تاشکند» و «تاشکند- استانبول» را از سر می‌گیرد.  پروازها 4 مرتبه در هفته از «استانبول» به «تاشکند» روزهای سه شنبه، چهارشنبه، شنبه و یکشنبه و از «تاشکند» به «استانبول» روزهای دوشنبه، سه شنبه، جمعه و شنبه انجام می‌شود.

بر اساس این گزارش، نرخ بلیط رفت و برگشت حداقل 588 دلار است که هم‌اکنون می‌توان تهیه کرد. در حال حاضر ترکیه اجازه ورود خارجیان به کشور را صادر کرده است اما در مرز اقدامات امنیتی به طور شدید رعایت می‌شود.

مبادلات بازرگانی این دو کشور در سال 2019 میلادی با 26.6 درصد افزایش نسبت به سال قبل در سطح 2 میلیارد و 212 میلیون دلار قرار گرفته است. هم اکنون در ازبکستان بیش از 1300 شرکت مشترک با سرمایه گذاری ترکیه فعالیت می‌کنند.

امروز در ازبکستان با حضور شرکت‌ها و بانک‌های ترکیه طرح‌های بزرگی مانند تولید فناوری‌های پیشرفته، مدرنیزه کردن زیربناهای انرژی، حمل و نقلی و مخابراتی، نظامی و گردشگری اجرا می‌شود.

ترکیه استقلال این کشور را در تاریخ 16 دسامبر سال 1991 میلادی به رسمیت شناخت و در تاریخ 4 مارس سال 1992 میلادی روابط دیپلماتیک برقرار کرده است.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو