پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پرونده فلایت چک در دادسرا قرار دارد

تاریخ خبر: // کد خبر: 307519 // // //


پرونده فلایت چک در دادسرا قرار دارد

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در مورد پرونده فلایت چک گفت: نامه‌ای از سوی رئیس قوه قضائیه در این رابطه نداشتیم. وظیفه ما بررسی است. پرونده فلایت چک در دادسرا قرار دارد.


پرونده فلایت چک در دادسرا قرار دارد

حجت الاسلام حسن درویشیان در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه شنیده شده نامه‌ای از سوی ریاست قوه قضائیه در رابطه با تاکید بر تسریع و رفع موانع پرونده فلایت چک به بازرسی صادر شده است، چنین موردی صحت دارد و اینکه آخرین وضعیت پرونده در چه مرحله است گفت: نامه‌ای از سوی رئیس قوه قضائیه در این رابطه نداشتیم. وظیفه ما بررسی است. پرونده فلایت چک در دادسرا قرار دارد.

وی در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه در دوره قبلی نا بسامانی بازار سکه و ارز سازمان بازرسی وقت اعلام کرد جوان ۳۱ ساله ۳۸ هزار سکه خریداری کرده بود در دوره فعلی هم شنیده شده که یکی از بانک‌های عامل مشابه این کار را انجام داده آیا چنین چیزی صحت دارد؟ گفت: بازار سکه و ارز به خیلی از عوامل دیگر از جمله وضعیت اقتصادی بازمی‌گردد در حوزه تحولات ارزی پرونده‌های مختلفی داریم که افراد نسبت به خرید کالایی ارز دولتی دریافت اما کالایی دریافت نکردند. چندین پرونده داشتیم که در دست رسیدگی است. در استان تهران تعدادی تعهد ارزی داشتند اما رفع نشده شناسایی شده است و گزارشاتی در این رابطه به مراجع قضائی داشتیم.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو