پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | برندگان مناقصه ایران ایر فاقد گواهی صلاحیت پیمانکاری هستند

تاریخ خبر: // کد خبر: 307760 // // //


برندگان مناقصه ایران ایر فاقد گواهی صلاحیت پیمانکاری هستند

انجمن صنفی کارفرمائی موسسات و شرکت های حمل و نقل و اتوموبیل کرایه تهران بزرگ با توجه به اعتراض اعضا نسبت به نحوه برگزاری مناقصه خدمات حمل و نقل گروه پرواز در نامه ای به تورج دهقانی زنگنه مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران ایر(هما) اعلام کرده است برندگان مناقصه فاقد صلاحیت می باشند.


برندگان مناقصه ایران ایر فاقد گواهی صلاحیت پیمانکاری هستند

انجمن صنفی کارفرمائی موسسات و شرکت های حمل و نقل و اتوموبیل کرایه تهران بزرگ با توجه به اعتراض اعضا نسبت به نحوه برگزاری مناقصه خدمات حمل و نقل گروه پرواز در نامه ای به تورج دهقانی زنگنه مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران ایر (هما) اعلام کرده است برندگان مناقصه فاقد صلاحیت می باشند.

در این نامه آمده است: همانطور که مستحضرید وفق مصوبه هیئت وزران به شماره ۱۳۵۹۴۳/ت ۵۵۸۸۷ مورخ۱۵/۰۱/۱۳۹۷ کلیه دستکاه ها و شرکت ها موظفند در مناقصات خود تنها شرکت های دارای گواهی صلاحیت ایمنی و گواهی صلاحیت پیمانکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را قبول نموده و با ایشان پیمان منعقد نمایند.
باتوجه به مراتب فوق و الزام مناقصه گران مطابق بندهای ۵-۲ و ۶-۲ اسناد مناقصه به بارگزاری این مدارک در سامانه تدارکات دولت، مطلع شدیم برندگان اول و دوم مناقصه، فاقد گواهی های اشاره شده بودند. از این رو به منظور حصول اطمینان از صحت و سقم گزارش واصله موضوع از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران استعلام شد که نتیجه آن مبنی بر تایید گزارش دریافتی جهت استحضار و دستور بررسی به پیوست تقدیم می گردد.
بدیهی است در صورت عدم رسیدگی عاجل به این امر، این انجمن برای صیانت از حقوق اعضای خود مراتب را تا حصول نتیجه از طریق مراجع ذی صلاح دنبال خواهد نمود.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از قلم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو