پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | افزایش برنامه پروازی فرودگاه پیام به مقاصد اهواز و مشهد

تاریخ خبر: // کد خبر: 307919 // // //


افزایش برنامه پروازی فرودگاه پیام به مقاصد اهواز و مشهد

نادر ثناگو مطلق مدیرعامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: به زودی پرواز البرز به کیش به برنامه‌های پروازی این فرودگاه اضافه می‌شود. نادر ثناگو مطلق اظهار کرد: مشهد مقدس و اهواز دو مسیر اعلام شده در برنامه‌های پروازی از این فرودگاه است.


افزایش برنامه پروازی فرودگاه پیام به مقاصد اهواز و مشهد

نادر ثناگو مطلق مدیرعامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: به زودی پرواز البرز به کیش به برنامه‌های پروازی این فرودگاه اضافه می‌شود. نادر ثناگو مطلق اظهار کرد: مشهد مقدس و اهواز دو مسیر اعلام شده در برنامه‌های پروازی از این فرودگاه است.

 وی  ادامه داد: بر این اساس در روزهای شنبه و چهارشنبه پرواز به مقصد اهواز از مبدا کرج و بالعکس انجام می‌شود که ساعت ورود به فرودگاه پیام ۸ صبح و ساعت خروج به مقصد اهواز ۸ و ۳۵ دقیقه است.

این مسئول گفت: مشهد مقدس دیگر مقصد پروازی از فرودگاه بین المللی پیام است که در روزهای جمعه و سه شنبه هر هفته انجام می‌شود که ساعت ورود به فرودگاه پیام ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه و ساعت خروج به مقصد مشهد مقدس ساعت ۱۵:۱۵ دقیقه است.

ثناگو مطلق اضافه کرد: در آینده نزدیک مقصد کیش نیز به برنامه‌های پروازی از این فرودگاه اضافه خواهد شد.

سید مهدی جعفری، مدیر روابط عمومی فرودگاه پیام کرج گفت: نخستین پرواز کرج–اهواز و برعکس که روز چهارشنبه، چهارم تیرماه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی انجام شد مطلوب بود به طوری که ۷۰ درصد از ظرفیت این پرواز‌ها تکمیل شد.

مدیر روابط عمومی فرودگاه پیام کرج افزود: در ادامه توسعه پرواز‌ها از این فرودگاه، روز چهارشنبه پرواز از مبدا اهواز به مقصد کرج و بالعکس با هفتاد درصد ظرفیت انجام شد.

جعفری گفت: پرواز اهواز به کرج صبح روز چهارشنبه چهارم تیرماه ساعت ۸ در فرودگاه بین المللی پیام کرج به زمین نشست. او افزود: از سه شنبه دهم تیرماه پرواز به مقصد مشهد و برعکس از طریق فرودگاه بین المللی پیام انجام خواهد شد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا / باشگاه خبرنگاران جوان / سایت فرینا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو