پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | افزایش پروازهای فرودگاه تبریز – اهواز

تاریخ خبر: // کد خبر: 307999 // // // //


افزایش پروازهای فرودگاه تبریز – اهواز

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی با اشاره به تلاش برای افزایش خدمات فرودگاه بین المللی تبریز با رعایت پروتکل های بهداشتی گفت: در این راستا پروازهای فرودگاه تبریز در مسیر اهواز افزایش یافت.


افزایش پروازهای فرودگاه تبریز – اهواز

رامین آذری، شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در پی هماهنگی های انجام شده، شرکت هواپیمایی « قشم ایر» اقدام به برقراری پرواز در مسیر اهواز – تبریز – اهواز کرده است که طبق برنامه ریزی های انجام شده،  این پرواز روزهای پنجشنبه هر هفته انجام می‌شود.

وی اظهار داشت: پرواز فوق با هواپیمای F۱۰۰ انجام می شود که در ساعت ۸:۲۵ وارد فرودگاه تبریز می شود و در ساعت ۹:۰۰ به سمت اهواز حرکت خواهد کرد.

پرواز مسیر اهواز روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ( هما) نیز از فرودگاه تبریز انجام می شود.

فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز در شمالغرب شهرستان تبریز و در سال ۱۳۲۹ با ماموریت ارائه خدمات فرودگاهی ، ناوبری و هوانوردی جهت پذیرش پروازهای داخلی و  بین المللی به منظور حمل و نقل مسافر و بار طراحی و احداث شده است و بصورت open sky و ۲۴ ساعته عملیاتی بوده و به دلیل واقع شدن در مرز و کریدورهای  هوایی بین المللی در ارائه خدمات ناوبری ، رادار و هوانوردی به پروازهای داخلی و بین المللی به خصوص پروازهای عبوری بین المللی (over fly) بیشتر از مبداء و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به مقصد کشورهای آسیایی جنوب شرقی و آسیای میانه و بالعکس انجام می شود.

روزانه به صورت میانگین ۴۵ پرواز داخلی و ۶ پرواز خارجی در این فرودگاه انجام می شود.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو