پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیگیری اخذ مجوز مرز هوایی فرودگاه سمنان

تاریخ خبر: // کد خبر: 308236 // // // //


پیگیری اخذ مجوز مرز هوایی فرودگاه سمنان

نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس از تلاش برای اخذ مجوز مرز هوایی فرودگاه سمنان به‌منظور توسعه هر چه بیشتر این فرودگاه خبر داد.


پیگیری اخذ مجوز مرز هوایی فرودگاه سمنان

شماری از مردم در سامانه «فارس من» که مطالبات و مشکلات مردمی را در سراسر کشور پیگیری می‌کند، موضوعی ضروری درباره «پروازهای فرودگاه سمنان کی برقرار می‌شود؟» مطرح کرده‌اند.آن‌ها تصریح کردند که «پروازهای فرودگاه سمنان کی برقرار می‌شود؟ فرودگاه سمنان که با کلی هیاهو راه افتاده است، چه زمانی صاحب پروازهای دائمی می‌شود»؟

عباس گلرو، نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس به همراه فرماندار سمنان با حضور در فرودگاه سمنان، از نزدیک در جریان آخرین وضع ساخت و تکمیل این پروژه فرودگاهی قرار گرفت.

او به همراه برخی از مسؤولان اجرایی استان سمنان، از سطوح پروازی و پروژه در حال اجرای پایانه مسافری فرودگاه سمنان بازدید کرد. در این بازدید، مدیر فرودگاه سمنان، اقدامات به عمل آمده در راستای ساخت و توسعه فرودگاه سمنان را برای حاضران تشریح کرد.

نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس ضمن تأکید بر اخذ مرز هوایی فرودگاه سمنان، از تلاش‌ها و هماهنگی‌های مدیر و کارکنان فرودگاه سمنان در رابطه با اقدامات انجام‌شده به‌منظور راه‌اندازی پروازهای فرودگاه سمنان قدردانی کرد.

مدیر فرودگاه سمنان هم با اشاره به تعطیلی پروازهای فرودگاه سمنان به دلیل شیوع ویروس کرونا، ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک شاهد برقراری مجدد پروازها باشیم.

نخستین پرواز رسمی فرودگاه سمنان در آبان ۹۸ به مقصد مشهد مقدس انجام شد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو