پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اهمیت برقراری پروازهای بین المللی در فرودگاه رامسر/گرایش ایرلاین ها به سمت رامسر

تاریخ خبر: // کد خبر: 308386 // // //


اهمیت برقراری پروازهای بین المللی در فرودگاه رامسر/گرایش ایرلاین ها به سمت رامسر

رامسر- نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس گفت: با توسعه باند جدید فرودگاه رامسر ایرلاین های زیادی وارد این فرودگاه شدند و برنامه پروازی را آغاز کردند.


اهمیت برقراری پروازهای بین المللی در فرودگاه رامسر/گرایش ایرلاین ها به سمت رامسر

سید شمس‌الدین حسینی ظهر امروز در شورای اداری شهرستان رامسر با اشاره  به هفتم تیر و شهادت شهیدان راه خدمت گفت: در برگزاری انتخابات سلامت برگزاری آن بسیا مهم بود و بنده هم گزینه‌ای برای مردم بودم که از زحمات برگزار کنندگان تشکر کرده و به خدمت به مردم نیز افتخار می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه در بازدید شهرستان رامسر در اواسط اسفند با وجود شرایط سخت کرونا بود شاهد مدیریت خوب مسؤولان و مردم بودم، اظهار کرد: با توجه به اینکه حجم وسیعی از کارها پیش روی ماست و خبرهای سخت و ناگوار بسیار شنیدیم، اما اتفاقات خوبی نیز رخ داد که حضور تیم والیبال هورسان رامسر در لیگ برتر بود و حال همه مسؤول بوده و باید تلاش کنیم که در لیگ باقی بمانیم تا به عنوان سرمایه پیش مردم بماند.

نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی به اتفاق خوب دیگری که فرودگاه رامسر بود اشاره کرد و افزود: فرودگاه شهرستان رامسر حدود ۱۰ سال قبل از اولین کارهای پیگیری شده بود که بخش مهمی از توسعه باند فرودگاه با ارزش ۱۴۰ میلیارد تومن بوده و اگر‌چه ممکن است آسیبی برای مردم داشته باشه اما رامسر شهری بزرگ است و باید بزرگتر شود که بر این اساس هواپیماها نیز باید بزرگتر شده و ایرلاین‌های بزرگ و پروازهای بین‌المللی باید در این فرودگاه برقرار شود.

وی تصریح کرد: رفع موانع پروازی فرودگاه رامسر در ۱۰ سال گذشته جز و اولین کارهایی بود که در دوران وزارت پیگیری کردم و تخریب ویلاهای ریاست جمهوری بخش مهمی از توسعه فرودگاه بود که عملیاتی شد.

وی با اشاره به اینکه رامسر شهری بزرگ بوده و مردان و زنان بزرگی در خود پرورش داده است گفت: توسعه باند جدید فرودگاه رامسر سبب شد از هواپیماهای متوسط میزبانی کنیم و باید تعداد ایرلاین‌های بیشتری وارد فرودگاه رامسر شده و مجوز پروازهای بین المللی فراهم شود.

حسینی تصریح کرد: فرودگاه سرمایه‌ای است که با آن باید بتوانیم منابع جدیدی اخذ کنیم تا به سرمایه ما بیافزاید.این نماینده مجلس ادامه داد: اگرچه در شرایط سخت به سر می‌بریم اما با تسهیل سرمایه‌گذاری و تغییر دیدگاه به امور می‌توان بسیاری از مسائل را حل کرد چرا که راه‌های حل مشکل و حتی تامین مالی دیگری وجود دارد.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس / خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو