پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اهمیت برقراری پروازهای بین المللی در فرودگاه رامسر/گرایش ایرلاین ها به سمت رامسر

تاریخ خبر: // کد خبر: 308386 // // //


اهمیت برقراری پروازهای بین المللی در فرودگاه رامسر/گرایش ایرلاین ها به سمت رامسر

رامسر- نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس گفت: با توسعه باند جدید فرودگاه رامسر ایرلاین های زیادی وارد این فرودگاه شدند و برنامه پروازی را آغاز کردند.


اهمیت برقراری پروازهای بین المللی در فرودگاه رامسر/گرایش ایرلاین ها به سمت رامسر

سید شمس‌الدین حسینی ظهر امروز در شورای اداری شهرستان رامسر با اشاره  به هفتم تیر و شهادت شهیدان راه خدمت گفت: در برگزاری انتخابات سلامت برگزاری آن بسیا مهم بود و بنده هم گزینه‌ای برای مردم بودم که از زحمات برگزار کنندگان تشکر کرده و به خدمت به مردم نیز افتخار می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه در بازدید شهرستان رامسر در اواسط اسفند با وجود شرایط سخت کرونا بود شاهد مدیریت خوب مسؤولان و مردم بودم، اظهار کرد: با توجه به اینکه حجم وسیعی از کارها پیش روی ماست و خبرهای سخت و ناگوار بسیار شنیدیم، اما اتفاقات خوبی نیز رخ داد که حضور تیم والیبال هورسان رامسر در لیگ برتر بود و حال همه مسؤول بوده و باید تلاش کنیم که در لیگ باقی بمانیم تا به عنوان سرمایه پیش مردم بماند.

نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی به اتفاق خوب دیگری که فرودگاه رامسر بود اشاره کرد و افزود: فرودگاه شهرستان رامسر حدود ۱۰ سال قبل از اولین کارهای پیگیری شده بود که بخش مهمی از توسعه باند فرودگاه با ارزش ۱۴۰ میلیارد تومن بوده و اگر‌چه ممکن است آسیبی برای مردم داشته باشه اما رامسر شهری بزرگ است و باید بزرگتر شود که بر این اساس هواپیماها نیز باید بزرگتر شده و ایرلاین‌های بزرگ و پروازهای بین‌المللی باید در این فرودگاه برقرار شود.

وی تصریح کرد: رفع موانع پروازی فرودگاه رامسر در ۱۰ سال گذشته جز و اولین کارهایی بود که در دوران وزارت پیگیری کردم و تخریب ویلاهای ریاست جمهوری بخش مهمی از توسعه فرودگاه بود که عملیاتی شد.

وی با اشاره به اینکه رامسر شهری بزرگ بوده و مردان و زنان بزرگی در خود پرورش داده است گفت: توسعه باند جدید فرودگاه رامسر سبب شد از هواپیماهای متوسط میزبانی کنیم و باید تعداد ایرلاین‌های بیشتری وارد فرودگاه رامسر شده و مجوز پروازهای بین المللی فراهم شود.

حسینی تصریح کرد: فرودگاه سرمایه‌ای است که با آن باید بتوانیم منابع جدیدی اخذ کنیم تا به سرمایه ما بیافزاید.این نماینده مجلس ادامه داد: اگرچه در شرایط سخت به سر می‌بریم اما با تسهیل سرمایه‌گذاری و تغییر دیدگاه به امور می‌توان بسیاری از مسائل را حل کرد چرا که راه‌های حل مشکل و حتی تامین مالی دیگری وجود دارد.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس / خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین