پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | البرز دارای رتبه نخست کشف کالای قاچاق در کشور است

تاریخ خبر: // کد خبر: 308447 // // //


البرز دارای رتبه نخست کشف کالای قاچاق در کشور است

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز البرز : یکی از مصوبات کمیسیون حضور نیروی انتظامی در این فرودگاه بود، که به همین منظور به صورت مستقیم در فرودگاه پیام مسقر می شوند.


البرز دارای رتبه نخست کشف کالای قاچاق در کشور است

یاسر نژاد فلاح روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران بیان داشت : پارسال یک هزار و ۴۰ پرونده قضایی برای قاچاقچیان کالا در این استان تشکیل شد و بیشترین کشفیات در استان  سیگار، لوازم خانگی و پوشاک است. وی ادامه داد : اکنون با انجام طرح های پیشگیرانه ، میزان قاچاق کالا در استان البرز سیر نزولی دارد.

نژادفلاح با اشاره به اینکه البرز گذرگاه ۱۴ استان کشور است افزود: قرار گرفتن استان البرز در مسیر استان های مختلف کشور و نزدیکی به پایتخت سبب شده تا  این  استان به بارانداز کالای قاچاق تبدیل شود.

وی بیان داشت: به همین منظور، تفاهم نامه هایی با دستگاه هایی از جمله شورای سیاست گذاری ائمه جمعه، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، سپاه امام حسن مجتبی(ع)، بسیج رسانه، اصناف، شورای اسلامی و خانه مطبوعات در حال تدوین و انعقاد هستیم تا به صورت هدفمند و با هم افزایی به نتایج قابل قبول با هدف کاهش کشفیات دست یابیم.

نیروی انتظامی در فرودگاه پیام مستقر می شود

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز البرز در بخش دیگری از سخنان خود به مسافری شدن فرودگاه پیام اشاره کرد و گفت: یکی از مصوبات کمیسیون حضور نیروی انتظامی در این فرودگاه بود، که به همین منظور به صورت مستقیم در فرودگاه پیام مستقر می شوند.

نژاد فلاح در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اتخاذ تدابیر برای برقراری پروازهای بین المللی از این فرودگاه و احتمال کالاهای قاچاق چمدانی عنوان کرد: در صورت برقراری این پروازها و اعلام به ما، تدابیر لازم در فرودگاه پیام لحاظ خواهیم کرد .

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری  ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو