پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز اصفهان: انجام ۴۸ سورتی پرواز امدادی در استان‌های فارس و مرکزی

تاریخ خبر: // کد خبر: 308449 // // //


فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز اصفهان: انجام ۴۸ سورتی پرواز امدادی در استان‌های فارس و مرکزی

فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز ارتش در اصفهان از انجام ۴۸ سورتی پرواز امدادی در سه‌ماه گذشته در استان‌های فارس و مرکزی خبر داد.


فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز اصفهان: انجام ۴۸ سورتی پرواز امدادی در استان‌های فارس و مرکزی

سرتیپ استاد خلبان سید قاسم خاموشی روز شنبه در نشست ماهیانه خلبانان پایگاه چهارم هوانیروز گفت: این تعداد پرواز افزون بر پروازها و اقدامات عملیاتی و سازمانی، پایگاه چهارم هوانیروز اصفهان بوده است.
وی خاطرنشان کرد: این پروازهای امدادی در قالب اورژانس هوایی و همچنین اقدامات مدیریت بحران بوده است که زمینه نجات انسان‌ها و حفظ محیط زیست را به همراه داشته‌ است.
فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز ارتش اظهارداشت: همچنین در این پایگاه ده‌ها فروند انواع بالگردها، متناسب با ماموریت‌های مختلف تجهیز شده‌اند تا در مواقع خاص و درخواست ستادهای بحران در اصفهان و استان‌های همجوار و پس از کسب دستور از سلسله مراتب فرماندهی ارتش، در خدمت به مردم نقش آفرینی کنند.
وی با بیان اینکه مجموعه ظرفیت هوانیروز ارتش با توانایی بسیار بالا آماده خدمت رسانی به مردم است، تصریح کرد: امروز خلبانان پایگاه چهارم هوانیروز اصفهان در کوتاه‌ترین زمان آماده سخت‌ترین عملیات‌ها هستند که بسیار ستودنی است.
امیر خاموشی تاکید کرد: هوانیروز بازوی مقتدر حاکمیت و نظام در خدمت رسانی به مردم است و این مطلب باعث افتخار و آبروی ماست .
وی تصریح کرد: خلبان پایگاه چهارم هوانیروز اصفهان با الگو گرفتن از شهدای هوانیروز آماده نقش آفرینی در همه صحنه‌های خدمت رسانی هستند و این آمادگی را از طریق به‌روز سازی آموزش‌ها و ساخت تجهیزات متناسب با ماموریت‌های امدادی روز به روز بیشتر می‌کنند.

پایگاه چهارم رزمی پشتیبانی هوانیروز ارتش در اصفهان یکی از بزرگترین پایگاه های هوانیروز ایران و منطقه غرب آسیا به‌عنوان یکی از آماده‌ترین و فنی‌ترین پایگاه‌های هوانیروز کشور است و بالگردهای این پایگاه با استفاده از خلبان‌های مجرب و فنی، با توانایی پرواز در شرایط جغرافیایی مختلف علاوه بر نقش آفرینی موثر در سالهای دفاع مقدس، توانسته‌اند در زمینه امداد رسانی به هموطنان در حوادث و سوانح نقش آفرینی کنند.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری  ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو