پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | گل‌محمدی: نگران آلودگی در پروازها هستم

تاریخ خبر: // کد خبر: 308470 // // //


گل‌محمدی: نگران آلودگی در پروازها هستم

یحیی گل محمدی در برنامه تهران ورزشی گفت: من نگران پروازها هستم. آن چیزی که در تصاویر دیدم و خودم هم یک پرواز در این مدت داشتم نشان می‌دهد که شرکت‌های هواپیمایی، پروازهای‌شان را با حداکثر ظرفیت انجام می‌دهند. به نظر من در فضای بسته هواپیما خطر زیادی وجود دارد. این نگرانی را دارم. متاسفانه رعایت نمی‌شود. نه فقط برای ما بلکه برای بقیه مردم هم ممکن است باعث دردسر شود.


گل‌محمدی: نگران آلودگی در پروازها هستم

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره دیدار این تیم برابر پیکان اظهار کرد:‌ خوشحالیم که بعد از چند ماه تعطیلی فردا بازی می‌کنیم. این مدت، ماه‌های بدی برای فوتبال بود اما خدا را شکر تصمیمات خوبی برای ادامه مسابقات گرفته شد. ما سعی کردیم با توجه به ۳ ماه تمرین نکردن، روی کارهای بدنی و تاکتیکی کار کنیم. چند بازی تدارکاتی هم انجام دادیم. بازیکنان نسبتا آماده هستند. فردا بازی حساسی داریم. تیم پیکان هم در انتهای جدول است و به نظرم در این مدت خیلی خوب آماده شده است. مربی و بازیکنان خوب و باکیفیتی دارد. بازی دشواری است و باید تمرکز زیادی داشته باشیم و از موقعیت‌ها استفاده و بازی را به نفع خودمان تمام کنیم.

گل‌محمدی که با برنامه تهران ورزشی صحبت می‌کرد در پاسخ به این پرسش که آیا نگرانی بابت شروع مسابقات و پروتکل‌های بهداشتی دارد یا خیر؟ گفت: من نگران پروازها هستم. آن چیزی که در تصاویر دیدم و خودم هم یک پرواز در این مدت داشتم نشان می‌دهد که شرکت‌های هواپیمایی، پروازهای‌شان را با حداکثر ظرفیت انجام می‌دهند. به نظر من در فضای بسته هواپیما خطر زیادی وجود دارد. این نگرانی را دارم. متاسفانه رعایت نمی‌شود. نه فقط برای ما بلکه برای بقیه مردم هم ممکن است باعث دردسر شود.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو