پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | حمایت از ورود ایرلاین‌های جدید به استان کرمانشاه

تاریخ خبر: // کد خبر: 308526 // // // //


حمایت از ورود ایرلاین‌های جدید به استان کرمانشاه

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه از برنامه این اداره کل برای حمایت از ورود ایرلاین‌های جدید به استان کرمانشاه خبر داد.


حمایت از ورود ایرلاین‌های جدید به استان کرمانشاه

علی صابر معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه گفت : در خصوص درخواست رشیدی نماینده کرمانشاه و اعلام حمایت وی از ورود ایرلاین‌های جدید ما توسعه پرواز‌های داخلی و بین‌المللی را در برنامه داریم و به همینمنظور جلساتی با انجمن دفاتر خدامات مسافرتی و مدیریت فرودگاه کرمانشاه برگزار شده است.

او گفت : این آمادگی وجود دارد که در غالب تسهیلات به دفاتر به صورت تعاونی یا تکی از ورود ایرلاین‌های جدید حمایت کنیم که این کار را به صورت چارتر انجام دهند.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه افزود: با توجه به اینکه باند دوم فرودگاه کرمانشاه نیز به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد زیرساخت‌های لازم برای توسعه پرواز‌های داخلی و بین‌المللی در استان فراهم است.

صابر با اشاره به درخواست لهونی نماینده اورامانات در خصوص تاکید بر توجه به توسعه گردشگری در این منطقه، افزود: توسعه گردشگری در اورامانات یکی از دستور کار‌های همیشگی ما بوده و در این راستا ثبت جهانی حریم منظری اورامانات را در دستور کار داریم و توسعه زیرساخت‌های اقامتی و تاسیسات گردشگری و برگزاری رویداد‌های متعدد گردشگری در این منطقه را در دستور کار داریم.

او ادامه داد: همچنین حیدری نماینده گیلان‌غرب، سرپل‌ذهاب و قصرشیرین حمایت از سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری را نیاز امروز استان عنوان کردند که ما نیز در راستای بهبود فضای کسب و کار که ابزار جهش تولید است از سرمایه‌گذاران حمایت خواهیم کرد.

صابر گفت: سعی ما بر این خواهد بود که مجوز‌هایی که در حوزه گردشگری است در اسرع وقت صادر و در راستای توسعه گردشگری از سرمایه‌گذاران حمایت ویژه داشته باشیم .

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو