پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | عملیاتی شدن احداث فرودگاه در زرندیه با هدف توسعه صنعت گردشگری

تاریخ خبر: // کد خبر: 309239 // // //


عملیاتی شدن احداث فرودگاه در زرندیه با هدف توسعه صنعت گردشگری

سرمایه‌گذار پروژه احداث فرودگاه، شهرک فرودگاهی و هوانوردی عمومی پرندک زرندیه گفت: بروکراسی اداری بزرگ‌ترین مانع برای کارآفرین و اشتغالزایی و شکوفایی اقتصادی و جهش تولید است.


عملیاتی شدن احداث فرودگاه در زرندیه با هدف توسعه صنعت گردشگری

محمد مطلق اظهار کرد: توسعه و رونق اقتصادی کشور در گرو شتاب بخشی در مراحل صدور مجوز است، متاسفانه امروز بروکراسی اداری بزرگ‌ترین مانع برای کارآفرین و اشتغالزایی و شکوفایی اقتصادی و جهش تولید است.

وی تصریح کرد: باید شرایط کسب و کار برای تولید در کشور به درستی فراهم شود، در حال حاضر مراحل سرمایه‌گذاری بسیار سخت و پیچیده است که موجب فراری شدن سرمایه‌گذار می‌شود.

سرمایه‌گذار پروژه احداث فرودگاه، شهرک فرودگاهی و هوانوردی عمومی پرندک زرندیه گفت: پروژه احداث فرودگاه، شهرک فرودگاهی و هوانوردی عمومی پرندک زرندیه با هدف توسعه صنعت گردشگری و ایجاد مجموعه‌های تفریحی و آموزشی در زرندیه عملیاتی شده و امید می‌رود این سرمایه‌گذاری در کنار قطب صنعتی و کشاورزی که از مزیت‌های مهم شهرستان زرندیه و استان مرکزی بشمار می‌رود منجر به توسعه متوازن این منطقه شود.

مطلق با اشاره به این که تمامی امکانات و خدمات برای اقشار مختلف جامعه در این طرح تدارک دیده شده است، ادامه داد: اشتغالزایی در بهترین شرایط و تربیت شاغلین در زمینه هوائی و هوانوردی در سه بخش حمل و نقل، فرودگاهی و هوانوردی از مهم‌ترین اهداف راه‌اندازی این شهرک فرودگاهی در پرندک است.

وی افزود: سعی شده تا از بانوان به عنوان تأثیرگذارترین قشر جامعه نیز در بخش‌های مختلف فنی و مهندسی و برج مراقبت پرواز استفاده شود.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو