پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پروژه ترمینال جدید فرودگاه کیش باید الگویی از کیفیت و سرعت انجام کار باشد

تاریخ خبر: // کد خبر: 309349 // // //


پروژه ترمینال جدید فرودگاه کیش باید الگویی از کیفیت و سرعت انجام کار باشد

غلامحسین مظفری: تسریع در روند اتمام پروژه ترمینال جدید فرودگاه، به لحاظ اقتصادی و مالی به نفع همه دست اندر کاران طرح خواهد بود


پروژه ترمینال جدید فرودگاه کیش باید الگویی از کیفیت و سرعت انجام کار باشد

غلامحسین مظفری: تسریع در روند اتمام پروژه ترمینال جدید فرودگاه، به لحاظ اقتصادی و مالی به نفع همه دست اندر کاران طرح خواهد بودضمن تبریک به مناسبت ولادت امام رضا(ع) و ابراز خرسندی از فرصت پیش آمده برای دیدار با سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان گفت: از زمانی که دکتر فتاح مسئولیت بنیاد را پذیرفتند، قرار داد ترمینال جدید در منطقه آزاد کیش منعقد و با حساسیت و تلاش مضاعف پیگیری شد.
مظفری افزود: این اتفاق امید را در دل ها زنده کرد و امیدوارم با یاری خداوند متعال مطابق قرارداد و زمانبندی تعیین شده بتوانیم پروژه را به سرانجام برسانیم.
وی عنوان کرد: پروژه بزرگی مانند ترمینال جدید فرودگاه بین المللی کیش پس از وقفه ای طولانی و سپری کردن فراز و فرود های بسیار و همچنین ارزیابی های متعدد توسط معاونت عمرانی و زیربنایی و معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان،به عنوان مسئولیت و وظیفه ما دوباره تا حصول نتیجه مطلوب پیگیری می شود.
غلامحسین مظفری گفت: با همفکری اعضا هیات مدیره، دکتر خانزادی و دکتر آخوندی در آسیب شناسی ها به این نتیجه رسیدیم که با همکاری شرکت ملی ساختمان کار را آغاز کنیم.
وی افزود: خوشبختانه قرارداد به روز شد اما شرایط به لحاظ شرایط اقتصادی روز به روز سخت تر شد و به هر تقدیر الزاماتی تعریف کردیم و با اصرار مجموعه سازمان در حفظ این سرمایه ملی در منطقه آزاد کیش، قرار بر آغاز کار با کیفیت با سرعت قابل قبول شد که به امضاء تفاهم نامه و قرارداد انجامید.
خرسندیم امروز در شرایطی که بخش زیادی از موضوعات مطرح شده در جلسات پیشین با دکتر فتاح مرتفع و روند پروژه تسریع شده میزبان شما عزیزان هستیم.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش اظهار داشت: سرعت و کیفیت انجام کار، دو اصل مهمی است که مورد تاکید دکتر فتاح بوده و سرلوحه کار سازمان برای به پایان رساندن پروژه در این منطقه با اقلیم خاص قرار گرفته است.
مظفری در خصوص تامین منابع مالی پروژه با اشاره به اینکه ٢٠ درصد مبلغ به صورت نقد و مابقی با تهاتر زمین انجام می شود افزود: از سال گذشته برای نخستین بار در کشور با انتشار اوراق صکوک به همت دکتر آخوندی در سمت معاون اقتصادی و سرمایه گذاری، برای پرداخت بخش نقدی مشکلی نخواهیم داشت و مطابق قرارداد از مرز ٢٠ درصد هم عبور کرده ایم.
وی عنوان کرد: طبق پیشنهاد ما که مورد توافق نیز قرار گرفت، با واگذاری این زمین با کیفیت که مازاد بر مبلغ پروژه است، کل هزینه ها پرداخت می شود.
غلامحسین مظفری بیان داشت: قطعا این طرح می تواند به عنوان الگو نسبت به پروژه های گذشته، به لحاظ کیفیت و سازه ارتقا یابد چرا که بخش عمده ای از تجهیزات پروژه در داخل و همچنین پل های تلسکوپی توسط یک شرکت دانش بنیان داخلی ساخته شده، که خود نشان دهنده ظرفیت بالای تولید داخل است.
مظفری با تاکید بر اینکه تسریع در روند اتمام پروژه به لحاظ اقتصادی و مالی به نفع همه دست اندر کاران خواهد بود گفت: سازمان منطقه آزاد کیش با جدیت تعهدات خود را مطابق قرارداد در بحث های تامین مالی پیش خواهد برد و توقعی که از شرکت ملی ساختمان به عنوان یک شرکت معتبر و توانمند دارد این است که به کمک بنیاد مستضعفان طی یک هم افزایی پروژه را به اتمام برساند تا منشا خیر و برکات برای کشور باشد.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  خبرگزاری آریا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو