پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اعزام بالگرد به محل سقوط یک نفر در ایلام

تاریخ خبر: // کد خبر: 309846 // // //


اعزام بالگرد به محل سقوط یک نفر در ایلام

سرپرست جمعیت هلال احمر ایلام با اشاره به افزایش حوادث کوهستان در ایلام، گفت: امروز نیز سقوط از ارتفاع منجر به مرگ یک نفر در ایلام شد.


اعزام بالگرد به محل سقوط یک نفر در ایلام

علی اصغر علی اکبری عنوان کرد: با توجه به گزارش مردمی به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات این جمعیت مبنی بر سقوط از ارتفاع یکی از شهروندان در ارتفاعات کوه دالاهو مشرف بر روستای گلزار از توابع بخش چوار تیم واکنش سریع و تیم کوهستان شهرستان ایلام با استفاده از بالگرد جمعیت هلال احمر و اورژانس هوایی به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: به رغم تلاش‌های فراوان کادر پرواز متاسفانه به دلیل شیب تند و پوشش جنگلی محل وقوع حادثه بالگردها قادر به نشستن در محل وقوع حادثه نشدند وبه ناچار نیروهای اعزامی در ارتفاعات بالا دستی محل وقوع حادثه تخلیه شدند.

علی اکبری عنوان کرد: نیروهای امدادی هلال احمر به سرپرستی معاون امداد و نجات پس از طی مسیری سخت و صعب العبور خود را به محل حادثه رساندند و برابر شواهد موجود متاسفانه فرد حادثه دیده به دلیل شدت جراحات وارده فوت شده بود.

وی در ادامه افزود: تیم‌های اعزامی هلال احمر با همکاری نیروهای مردمی نسبت به انتقال جسد فرد فوت شده به پایین کوه اقدام و تحویل مراجع ذی صلاح نمودند.

علی اکبری در پایان ضمن عرض تسلیت به خانواده متوفی و ابراز همدردی با بازماندگان و تشکر و قدردانی از همکاری مرکز فوریت‌های پزشکی اورژانس هوایی و کادر پرواز جمعیت هلال احمر و همکاری و همراهی نیروهای مردمی حاضر در محل حادثه تاکید کرد: با توجه به خطرات پیشروی کوه نوردان و تعدد حوادث کوهستان در چند ماهه اخیر ضرورت دارد ورزش کاران و کوهنوردان در زمان کوه پیمایی الزامات و نکات ایمنی کوه پیمایی را رعایت نمایند، تا شاهد چنین حوادث تلخ و ناگواری نباشیم.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو