پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | قاچاقچی موادمخدر با هوشیاری پلیس فرودگاه به دام افتاد

تاریخ خبر: // کد خبر: 310591 // // //


قاچاقچی موادمخدر با هوشیاری پلیس فرودگاه به دام افتاد

سردار “حسن مهری” فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از کشف ۲۲ کیلو تریاک و دستگیری یک سوداگر با همکاری مشترک پلیس فرودگاه مشهد و شیراز خبر داد.


قاچاقچی موادمخدر با هوشیاری پلیس فرودگاه به دام افتاد

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار “حسن مهری” روز دوشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس فرودگاه مشهد در ادامه روند شناسایی و دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر، با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق به شناسایی فردی سابقه دار شدند که قصد توزیع مواد مخدر در شهر شیراز را داشت.

وی افزود: برابر اطلاعات به دست آمده توسط پلیس فرودگاه مشهد و هماهنگی با پلیس فرودگاه شیراز برای انجام عملیات مشترک، اکیپی از ماموران مجرب و زبده پلیس فرودگاه پس از اخذ مجوز قضائی به مخفیگاه متهم اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی، فرد مورد نظر دستگیر و در بازجویی مشخص شد متهم صاحب یک دستگاه خودروی سواری است که برای عدم حساسیت دیگران و امنیت بیشتر در پارکینگ عمومی در شیراز آن را پارک کرده است.

سردار مهری تصریح کرد: پس از مشخص شدن پارکینگ عمومی و شناسایی خودرو، طی بازرسی دقیق از آن ۲۲ کیلوگرم تریاک که به صورت بسیار پیچیده در بدنه خودرو جاسازی شده بود، کشف شد.

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور خاطرنشان کرد: برای متهم دستگیر شده پرونده قضائی تشکیل و همراه مواد مخدر مکشوفه تحویل مرجع قضائی شد.

سردار مهری در خاتمه با قدردانی از همگرایی خوب بین پلیس فرودگاه های کشور در مقابله با ناهنجاری ها گفت: افراد فرصت طلب و قانون شکنان بدانند با هوشیاری، دقت نظر و برخورد قاطعانه پلیس فرودگاه های کشور هیچ فرد خلافکاری فرصت انجام اعمال تبهکارانه در فرودگاه های کشور را نخواهد داشت.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری  ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو