پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ۲۱ مرداد، آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره هوانوردی غرب کشور

تاریخ خبر: // کد خبر: 310596 // // //


۲۱ مرداد، آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره هوانوردی غرب کشور

مدیرفرودگاه خرم آباد گفت: مهلت ثبت نام در نخستین جشنواره هوانوردی عمومی و گردشگری غرب کشور به میزبانی لرستان تا ۲۱ مرداد امسال است.


۲۱ مرداد، آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره هوانوردی غرب کشور

علی کاملی افزود: این جشنواره ۲۸ تا ۳۰ مرداد در خرم آباد برگزار می شود و علاقه مندان می توانند برای شرکت در آن به سایت فرودگاه خرم آباد و در بخش هوانوردی عمومی ثبت نام کنند. وی اظهار داشت: شرکت در این رویداد ورزشی تفریحی محدودیت سنی ندارد اما پذیرش شرکت کنندگان ظرفیت خاصی دارد که بر اساس استاندارد،  اولویت های جشنواره و زمان ثبت نام نسبت به قبولی شرکت کنندگان برای حضور در این مسابقات اقدام می شود.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره در ۲ بخش هوانوردی عمومی و گردشگری ادامه داد: نمایش و پروازهای تفریحی با هواپیماهای سبک و فوق سبک، پرش از ارتفاع و چتربازی، عکاسی هوانوردی، بالون سواری، گلایدر و پاراگلایدر و گردشگری هوایی از جمله رشته های بخش هوانوردی هستند.

مدیر فرودگاه خرم آباد اظهار داشت: نمایشگاه صنایع دستی و سوغات، اجرای موسیقی محلی، نمایش رسوم و بازی های بومی محلی و برپایی سیاه چادرهای عشایری برای بخش گردشگری نخستین جشنواره هوانوردی عمومی غرب کشور برنامه ریزی شده است.

فرودگاه خرم آباد از جمله ۱۶ فرودگاه برتر کشور و دارای تجهیزات قابل قبولی می باشد که این امکان در کنار شرایط جغرافیایی خاص وطبیعت بسیار زیبا و بکر شهرستان موقعیت مناسبی برای برقراری جشنواره هوانوردی فراهم کرده است.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو