پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | آمادگی مپنا برای سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام

تاریخ خبر: // کد خبر: 311235 // // // // خبر مهم


آمادگی مپنا برای سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیرعامل گروه مپنا برای توسعه هر چه بیشتر زیر ساخت ها و ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در زمینه های سلامت، آی.سی.تی و هوانوردی در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام ابراز علاقه و اعلام آمادگی کرد.


آمادگی مپنا برای سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام

عباس علی آبادی روز سه شنبه در بازدید از این منطقه و ضمن دیدار با نادر ثناگو مطلق مدیر عامل منطقه ویژه گفت: پیام موقعیت بسیار خوبی برای بنگاه‌های صنعتی و سرمایه‌گذاری است که ما نیز به عنوان یک بنگاه صنعتی در کشور و با هدف توسعه هر چه بیشتر صنایع، به دنبال سرمایه گذاری در پیام هستیم.

وی  افزود: سرمایه گذاری با هدف خودکفایی در حوزه هایی مانند آی.سی.تی، خدمات پزشکی و بخش هوانوردی از جمله برنامه‌هایی است که می‌توان در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی اجرایی و عملیاتی کرد.

علی آبادی گفت: در واقع با همکاری مشترک مپنا و پیام بخش قابل توجهی از مشکل تامین قطعات و تعمیرات هواپیماها در کشور مرتفع می شود.

علی آبادی در بخش دیگری از سخنان خود به ظرفیت های منطقه در حوزه صنعت هوانوردی اشاره کرد و گفت: با توجه به فعالیت های پیام در حوزه فرودگاهی ، تعمیرات و نگهداری هواپیما های مسافری با هدف پشتیبانی از پروازها و همچنین تولید خودروهای برقی و باطری های پیشرفته را به عنوان برنامه های شرکت مهندسی مپنا خود برای سرمایه گذاری در این منطقه بررسی می کند.

وی ماهواره های ملکی را از دیگر برنامه ها برای سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام عنوان و خاطر نشان کرد: به همین منظور و با هدف تکمیل و توسعه زیر ساخت ها و ایجاد تدارکات لازم در این منطقه، مپنا آمادگی انجام همکاری های لازم را دارد.

مدیر گروه مپنا در بخش دیگری از سخنان خود به فعالیت های در دست انجام هلدینگ صنعتی مپنا اشاره و افزود: این گروه صنعتی در زمینه های مختلفی از جمله برق، نفت، گاز، حمل و نقل، حمل و نقل ریلی، آی.سی.تی و پزشکی فعالیت می کند.

علی آبادی ادامه داد:  به همین منظور فعالیت‌هایی در کشورهای همسایه از جمله احداث نیروگاه در عراق و سایر کشورها در دست انجام داریم، همچنین در داخل کشور رویکرد جدی مپنا در دوره اخیر در زمینه سلامت، آی.سی.تی و خودروهای برقی است، که این زمینه ها فصل مشترکی برای همکاری های بین فردگاه بین المللی پیام و گروه صنعتی مپنا هستند.

 

منابع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از فارس / ایلنا


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو