پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | (ویدئو) هواپیمای حامل مواد مخدر در آتش

تاریخ خبر: // کد خبر: 311360 // // //


(ویدئو) هواپیمای حامل مواد مخدر در آتش

هنوز مشخص نیست که آیا هواپیما مجبور به فرود اضطراری روی جاده اصلی شد و سپس آتش گرفت یا آن که خود قاچاقچیان آن را آتش زدند.


(ویدئو) هواپیمای حامل مواد مخدر در آتش

در مکزیک هواپیمایی مظنون به حمل مواد مخدر را در حال سوختن در بزرگراهی پیدا کردند. این هواپیمای کوچک را در حال سوختن در جاده اصلی شبه جزیره یوکاتان پیدا کردند.مقامات نظامی می‌گویند این هواپیمای آمریکای جنوبی را که احتمالاً حامل صدها کیلو مواد مخدر بوده، پس از فرود آمدن غیر قانونی کشف کردند.

تصاویر منتشر شده نشانگر سوختن هواپیما در وسط جاده‌ای در ایالت جنوبی کینتانارو است و دود بر فراز درخت‌های اطراف آن بلند شده است.مقامات می‌گویند وانتی حامل مواد مخدر نیز در همان نزدیکی کشف کرده‌اند. مواد مخدر که به ظاهر کوکایین است حدود 10 بسته 30 کیلویی است و احتمالاً محموله هواپیمای کشف شده است.

به گفته ارتش مکزیک با توجه به آن که ارزش تقریبی این محموله بیش از 109 میلیون پزو(3.92 میلیون پوند) است زیان هنگفتی به سازمان‌های تبهکار وارد شده است.

به گفته وزارت دفاع مکزیک، مقامات این هواپیما را که به صورت غیرقانونی وارد فضای مکزیک شده بود شناسایی و ردگیری کرده بودند و دو هواپیمای نیروی هوایی را برای رهگیری آن اعزام کرده بودند.

به گفته مقامات وزارت دفاع هنگامی که مأموران ارتش به محل فرود هواپیما رسیدند در حال سوختن بود.

نیروهای نظامی اندکی جلوتر در همان جاده اصلی وانتی با بار کوکایین را یافتند که راهی ایالت همسایه، یوکاتان بود. کسی در این ارتباط دستگیر نشده است.

هنوز مشخص نیست که آیا هواپیما مجبور به فرود اضطراری روی جاده اصلی شد و سپس آتش گرفت یا آن که خود قاچاقچیان آن را آتش زدند

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری  فرارو


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو