پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تجمع لبنانی ها در اعتراض به ورود فرمانده سنتکام در مقابل فرودگاه بیروت + فیلم

تاریخ خبر: // کد خبر: 311439 // // // //


تجمع لبنانی ها در اعتراض به ورود فرمانده سنتکام در مقابل فرودگاه بیروت + فیلم

نزدیک فرودگاه بین المللی بیروت در محکومیت دخالت‌های آمریکا در لبنان و برگزاری مراسم سالگرد انفجار پایگاه تفنگداران دریایی آمریکا تجمع ضد آمریکایی برگزار شد.


تجمع لبنانی ها در اعتراض به ورود فرمانده سنتکام در مقابل فرودگاه بیروت + فیلم

مردم لبنان بار دیگر دخالت های ایالات متحده آمریکا در امور داخلی خود را محکوم کردن .بر اساس این گزارش، شماری از مردم لبنان امروز چهارشنبه در مقابل فرودگاه بین المللی شهر بیروت تجمع اعتراضی برگزار کردند.

جوانان لبنانی در مسیر منتهی به فرودگاه جمع شده اند تا مانع از عبور کاروان مقامات سفارت آمریکا شوند. تجمع کنندگان با سر دادن شعار دخالت‌های آمریکا در لبنان و محاصره این کشور را محکوم کردند.
این تجمع به صورت ناگهانی و پس از آن صورت گرفت که شهروندان از برگزاری مراسم سالگرد انفجار در پایگاه تفنگداران دریایی آمریکا آگاه شدند.قرار است «کنت مکنزی» فرمانده نیرو‌های مرکزی آمریکا موسوم به سنتکام در این مراسم شرکت کند.

حساب کاربری یونیوز در توئیتر با به اشتراک گذاشتن نوشت: همزمان با تجمع اعتراضی به دیدار احتمالی سفیر آمریکا (در بیروت) با برخی افسران آمریکایی برای گرامیداشت سربازان کشته شده آمریکایی، شماری از نیرو‌های امنیتی و روزنامه نگار در ورودی فرودگاه بیروت مستقر شدند.

تجمع کنندگان با سر دادن شعارهایی دخالت های پی در پی آمریکایی ها در امور داخلی لبنان را به شدت محکوم کردند.شرکت کنندگان در این تجمع همچنین اعتراض خود به سفر «کنت مک کنزی» رئیس ستاد فرماندهی مرکزی نیروهای آمریکا در غرب آسیا به لبنان را اعلام کردند.

«دورتی شیا» سفیر آمریکا در بیروت اخیرا با مطرح کردن اظهاراتی مداخله جویانه و تحریک آمیز برای ایجاد فتنه در لبنان تلاش کرد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر / ابنا 24


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو