پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیام تسلیت مدیران و روابط عمومی های صنعت هوانوردی در پی درگذشت خلبان هوشنگ صدیق

تاریخ خبر: // کد خبر: 311710 // // // // خبر مهم


پیام تسلیت مدیران و روابط عمومی های صنعت هوانوردی در پی درگذشت خلبان هوشنگ صدیق

ایرلاین پرس ضمن عرض تسلیت درگذشت سرتیپ خلبان هوشنگ صدیق فرمانده اسبق نیروی هوایی ارتش، در گزارش زیر، اقدام به انعکاس پیام تسلیت مدیران و روابط عمومی های صنعت هوانوردی در این خصوص نموده است.


پیام تسلیت مدیران و روابط عمومی های صنعت هوانوردی در پی درگذشت خلبان هوشنگ صدیق

ایرلاین پرس ضمن عرض تسلیت درگذشت سرتیپ خلبان هوشنگ صدیق فرمانده اسبق نیروی هوایی ارتش، در گزارش زیر، اقدام به انعکاس پیام تسلیت مدیران و روابط عمومی های صنعت هوانوردی در این خصوص نموده است.

پیام تسلیت مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران

بسم الله الرحمن الرحیم

و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انالله و اناالیه راجعون

مرگ پرواز بلند از خاک بر افلاک است، براستی که هیچ نزهتگاهی زیباتر از سریر بلند آسمان نیست.

روح بلند مردی غیور و منشاء خدمات صادقانه، امیر سرتیپ خلبان هوشنگ صدیق به پیشگاه حضرت دوست و جایگاه ابدی شتافت.

کاپیتان صدیق همواره نقش موثر و انکارناپدیری در صنعت هواپیمایی و بویژه در مقطعی بعنوان فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران داشت و الگویی پُرتلاش برای این نظام مقدس بود.

ضمن ابراز تسلیت و همدردی با بازماندگان، همکاران خدوم ایشان در صنعت هوایی، از پروردگار متعال برای او رحمت واسعه الهی و صبر و سلامتی را برای بازماندگان خواهانم.

سیاوش امیرمکری

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران

پیام تسلیت مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران

بسمه‌تعالی

کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرامِ

خبر درگذشت سرتیپ خلبان هوشنگ صدیق موجب تالم و تاثر بسیار گردید.
تاریخ سراسر شجاعت و شهامت ۸ سال دفاع مقدس، راوی رشادت‌های وی در دوران فرماندهی نیروی هوایی ارتش در دوران جنگ تحمیلی است و سال‌های بعد از جنگ نیز، خدمات وی در صنعت هوایی مسافری، برگ زرینی در کارنامه خدمت‌رسانی وی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

در برابر این اندوه بزرگ، سر تعظیم در برابر ذات الهی فرود آورده و مقامی شامخ برای وی، در جهان اخروی از درگاه حضرت حق، مسئلت می‌نمایم.

اینجانب ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت به محضر فرماندهی محترم ارتش و جمعی همکارانم در صنعت هوانوردی کشور و همچنین خانواده معظم ایشان، غفران و رحمت الهی برای آن مرحوم و صبر جمیل برای بازماندگان از درگاه احدیت خواستارم.

تورج دهقانی‌زنگنه
رییس هیات مدیره و مدیرعامل “هما”

پیام تسلیت مدیرعامل، هیات مدیره و کارکنان هواپیمایی کاسپین

بسم الله الرحمن الرحیم

یآ أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّهُ ارْجِعِى إِلَى‏ رَبِّکَ رَاضِیَهً مَّرْضِیَّهً

خبر درگذشت فرمانده شجاع نیروی هوایی در دوران دفاع مقدس ، کاپیتان هوشنگ صدیق موجب تأثر خاطر و تالم فراوان گردید.

سابقه‌ی خدمات درخشان به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سِمَت های مختلف، رشادت و شجاعت ایشان در ۸ سال دفاع مقدس به عنوان فرمانده نیروی هوایی ، خلبان اف ۴ ، فرماندهی منطقه یکم هوایی مهرآباد، وزارت دفاع و نیروهای مسلح بر کسی پوشیده نیست، همچنین حضور موفق و شایسته در صنعت هوانوردی غیرنظامی، برگ زرینی در کارنامه آن مرحوم می‌باشد.

باعث افتخار هواپیمایی کاسپین است که مرحوم کاپیتان هوشنگ صدیق چندین سال به عنوان مدیرعامل در این شرکت حضور داشتند و خدمات ارزنده و ماندگاری را برجا گذاشتند

شرکت هواپیمایی کاسپین ضمن ابراز همدردی در نهایت تاثر و تالم این مصیبت بزرگ را محضر مقام معظم رهبری، فرماندهی محترم ارتش، فرماندهی محترم نیروی هوایی، برادرانمان در ارتش مقدس جمهوری اسلامی ایران و خانواده‌ی گرامی ایشان تسلیت عرض نموده، غفران و رحمت الهی برای آن مرحوم و صبر جمیل برای بازماندگان از درگاه حضرت حق تعالی مسئلت می‌نماییم.

پیام تسلیت مدیریت و کارکنان هواپیمایی قشم

انا لله و انا الیه راجعون
متاسفانه با خبر شدیم جناب آقای کاپیتان هوشنگ صدیق، فرمانده شجاع نیروی هوایی دوران دفاع مقدس، عضو هیئت مدیره اسبق قشم ایر و رئیس هیئت مدیره صندوق بازنشستگی هما به رحمت خدا رفته اند. ضمن عرض تسلیت به خانواده محترمشان، از درگاه خداوند منّان برای آن مرحوم، رحمت و آمرزش الهی و برای خانواده گرامیشان صبر جزیل مسئلت می نماییم. روحشان قرین رحمت الهی

پیام تسلیت مدیرعامل هواپیمایی فلای پرشیا

پیام تسلیت مدیریت و کارکنان هواپیمایی آسمان

 

پیام تسلیت هیئت مدیره و کارکنان هواپیمایی وارش

پیام تسلیت مدیرعامل هواپیمایی ساها

پیام تسلیت مدیرعامل هواپیمایی کارون

پیام تسلیت روابط عمومی کانون بازنشستگان هما

هوالباقی
با کمال تأسف و تأثر باخبر شدیم سرتیپ خلبان هوشنگ صدیق فرمانده اسبق نیروی هوایی و رئیس هیات مدیره موسسه صندوق بازنشستگی “هما” بدلیل ابتلا به بیماری کرونا دار فانی را وداع گفتند.
کانون بازنشستگان “هما” این ضایعه را به جامعه هوانوردی کشور ، خانواده و بازماندگان محترم آن مرحوم و تمامی دوستان ، همکاران و همرزمانش در ارتش جمهوری اسلامی بویژه کاپیتان زنگنه ریاست محترم هیئت مدیره و مدیر عامل “هما” تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان، برای آن فقید سعید غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می نماید.
روحش شاد و یادش گرامی باد

پیام تسلیت خلبانان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران

بسم الله الرحمن الرحیم

الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَهٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیْهِ رَاجِعونَ .

با تسلیت در گذشت
سرتیپ خلبان هوشنگ صدیق
از‌ خلبانان پر افتخار نهاجا که در ۸سال دفاع مقدس با شجاعت و شهامت رشادت‌های بی بدیلی در دوران فرماندهی نیروی هوایی و خدمات درخشان در صنعت هواپیمایی در خدمت‌رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته اند، از درگاه الهی برای تمامی خانواده معظم، دوستان و همرزمان ایشان صبر و برای روح پاک این فقید سعید همجواری با مقتدایش امیرالمومنین علی علیه السلام، در کنار دوستان شهیدشان را مسئلت می نماییم.

منابع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران / کانال تلگرامی هواپیمایی آسمان / کانال تلگرامی هواپیمایی وارش / کانال تلگرامی هواپیمایی کاسپین /صفحه اینستاگرامی هواپیمایی فلای پرشیا/ صفحه اینستاگرام هواپیمایی کارون / کانال تلگرامی هواپیمایی قشم / کانال تلگرامی کانون بازنشستگان هما / کانال تلگرامی خلبانان هما / صفحه اینستاگرام هواپیمایی ساها /


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین