پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیام تسلیت مقامات در پی درگذشت خلبان هوشنگ صدیق

تاریخ خبر: // کد خبر: 311724 // // // // خبر مهم


پیام تسلیت مقامات در پی درگذشت خلبان هوشنگ صدیق

در پی درگذشت سرتیپ خلبان هوشنگ صدیق فرمانده اسبق نیروی هوایی ارتش، برخی مقامات در پیام هایی جداگانه این ضایعه را تسلیت گفتند.


پیام تسلیت مقامات در پی درگذشت خلبان هوشنگ صدیق

در پی درگذشت سرتیپ خلبان هوشنگ صدیق فرمانده اسبق نیروی هوایی ارتش، برخی مقامات در پیام هایی جداگانه این ضایعه را تسلیت گفتند.

پیام تسلیت وزیر دفاع در پی درگذشت فرمانده اسبق نیروی هوایی ارتش

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پی درگذشت امیر سرتیپ خلبان هوشنگ صدیق فرمانده پیشین نیروی هوایی ارتش، درگذشت وی را تسلیت گفت.

امیر سرتیپ امیر حاتمی اظهار کرد: خبر درگذشت امیر سرتیپ خلبان هوشنگ صدیق فرمانده اسبق نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران موجب تاسف و تاثر شد.

وی افزود: سال‌ها خدمت مجاهدانه آن فرمانده شجاع در عرصه‌های مختلف به ویژه در دوران پرافتخار دفاع مقدس و حضور در سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع، یادآور نقش آفرینی های موثر این فرمانده مخلص بوده است.

حاتمی خاطرنشان کرد: درگذشت این پیشکسوت پرتلاش را به محضر فرمانده معظم کل قوا، بیت شریف آن مرحوم و خانواده نیروهای مسلح تسلیت عرض کرده و برای وی غفران و رحمت الهی و علو درجات را از خدای متعال خواستارم.

پیام تسلیت فرمانده کل ارتش در پی درگذشت فرمانده اسبق نیروی هوایی ارتش

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش، در پی درگذشت امیر خلبان هوشنگ صدیق فرمانده اسبق نیروی هوایی ارتش، پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت امیر سرتیپ خلبان هوشنگ صدیق فرمانده اسبق نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران موجب تألم خاطر بنده و همرزمان آن خلبان برجسته سال‌های دفاع مقدس شد.

بدون تردید مردم شریف ایران اسلامی، جایگاه و تاثیر ات ماندگار آن بزرگ مرد و خلبان رشید نیروی هوایی ارتش در سال‌های دفاع مقدس و کسب پیروزی‌های بزرگ در عرصه نبرد هوایی را فراموش نخواهند کرد.

سال‌ها خدمت مجاهدانه آن رزمنده مخلص در عرصه‌های مختلف به ویژه دوران جنگ تحمیلی باعث ثبت خاطرات غرورانگیز در کارنامه پرافتخار نیروی هوایی ارتش و خلبانان غیور و دلیر شده است.

اینجانب درگذشت آن فرمانده رشید، ولایی و لایق را محضر فرمانده معظم کل قوا امام خامنه‌ای عزیز (دامت برکاته)، خانواده محترم آن مرحوم و مردم شریف ایران اسلامی و همرزمان و پیشکسوتان سال‌های دفاع مقدس تسلیت عرض کرده و علو درجات ایشان را از خدای متعال خواستارم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

سرلشکر سید عبد الرحیم موسوی»

پیام تسلیت فرمانده نیروی هوایی ارتش در پی درگذشت فرمانده اسبق نیروی هوایی ارتش

فرمانده نیروی هوایی ارتش طی پیامی درگذشت امیر سرتیپ هوشنگ صدیق فرمانده فقید اسبق نیروی هوایی ارتش را تسلیت گفت. متن پیام بدین شرح است.
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
خبر درگذشت امیری از تبار مردان سال‌های دفاع مقدس، داغی بزرگ و تألمی عمیق بر دل همکاران و همرزمان فرمانده فقید نهاجا نهاد.
امیر سرتیپ خلبان هوشنگ صدیق که عیار مردانگی‌اش در میدان مبارزه با انجام پرواز‌های عملیاتی برون مرزی و پس آن در میدان فرماندهی نیروی هوایی ارتش در کوران جنگ تحمیلی به سنگ محک تجربه سنجیده شده بود، الگویی از ولایت مداری و مردمداری و مدیریت مبتنی بر دانش و تخصص و شجاعت را برای همکاران پس از خویش بر جای نهاد.
حضور اثربخش آن امیر فقید در ریل گذاری حرکت صنایع هوایی به سمت تولید پیچیده‌ترین تجهیزات مورد نیاز این نیرو هرگز فراموش نخواهد شد.
به نمایندگی از پیشکسوتان ارجمند و کارکنان شریف نهاجا، درگذشت آن امیر عزیز را به خانواده ایشان تسلیت عرض نموده و به پاس سال‌ها مجاهدت مومنانه، برخورداری آن سعید فقید از غفران الهی و همنشینی با یاران شهیدش را مسئلت می‌نمایم.
فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده

پیام تسلیت رئیس سناد کل نیرو‌های مسلح در پی درگذشت فرمانده اسبق نیروی هوایی ارتش

سرلشکر محمد باقری رییس سناد کل نیرو‌های مسلح با صدور پیامی درگذشت امیر صدیق فرمانده اسبق نیروی هوایی ارتش را تسلیت گفت.

در پیام سردار سرلشکر باقری آمده است:

خبر درگذشت امیر سرتیپ خلبان هوشنگ صدیق فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال‌های پر افتخار دفاع مقدس، موجب تأثر و تأسف گردید.

ایشان از خلبانان شجاع نیروی هوایی بود که پس از تصدی فرماندهی نیروی هوایی ارتش نیز منشأ خدمات زیادی در این نیرو بود.

اینجانب درگذشت این پیشکسوت عرصه دفاعی را به خانواده محترم و همکاران ایشان در ارتش جمهوری اسلامی ایران، تسلیت عرض نموده، از خداوند متعال علو درجات و رحمت الهی برای ایشان مسألت دارم.

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع در پی درگذشت فرمانده اسبق نیروی هوایی ارتش

امیر سرتیپ دوم افشین خواجه فرد مدیر عامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع طی پیامی درگذشت امیر سرتیپ صدیق مدیر عامل اسبق شرکت صنایع هواپیمایی ایران را تسلیت گفت.

متن پیام امیر خواجه فرد بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
خبر ضایعه درگذشت ناگهانی فرمانده و همکار عزیزمان شادروان سرتیپ خلبان هوشنگ صدیق مدیر عامل اسبق شرکت صنایع هواپیمایی ایران بسیار تأسف برانگیز و حزن آور است.

امیر سرتیپ خلبان هوشنگ صدیق پس از درخشش در سمت های فرماندهی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی، طی سال های 1370 تا 1372 در کسوت مدیر عامل شرکت صنایع هواپیمایی ایران (صها) با پشتیبانی از ناوگان هوایی کشور در طول سال های دفاع مقدس منشأ خدمات قابل توجهی در عرصه صنعت هوایی کشور بود.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده  گرامی و همکاران ایشان در صنعت هوایی کشور، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم غفران و رضوان الهی وبرای خانواده و بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع
سرتیپ دوم فنی افشین خواجه فرد

پیام تسلیت رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در پی درگذشت فرمانده اسبق نیروی هوایی ارتش

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش درگذشت امیر سرتیپ صدیق را تسلیت گفت حجت الاسلام و المسلمین عباس محمد حسنی به مناسبت درگذشت امیر سرتیپ خلبان هوشنگ صدیق، فرمانده اسبق نیروی هوایی ارتش، پیامی تسلیتی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، متن پیام بدین شرح است؛
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِ.
کُلُّ نَفْسٍ ذَائِقَهُ الْمَوْتِ ثُمَّ إِلَیْنَا تُرْجَعُونَ
هر نفسی چشنده مرگ است، آنگاه به سوی ما بازگردانیده خواهید شد..
سوره عنکبوت،آیه ۵۷
درگذشت امیر سرتیپ خلبان هوشنگ صدیق فرمانده اسبق نیروی الهی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران موجب تالم خاطر گردید.
بخش مهمی از کارنامه درخشان نیروی هوایی به ویژه در سالهای پرشکوه دفاع مقدس مرهون شجاعت، تلاش،مدیریت خالصانه و فرماندهی مدبرانه آن خلبان عزیز است.
بی تردید سالها خدمت خالصانه آن رزمنده شجاع برای دفاع از آرمانهای اسلام عزیز و سربلندی کشور مقدسمان بهترین توشه برای سفر اخروی ایشان در درگاه احدیت خواهد بود.
اینجانب درگذشت آن خلبان شجاع و فرمانده مقتدر را به محضر فرماندهی معظم کل قوا” مدظله العالی”، خانواده گرامی و همرزمان عزیزش تسلیت عرض میکنم و از درگاه خداوند متعال علو درجات معنوی در جوار همرزمان شهیدش را خواستارم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران
عباس محمد حسنی

منابع: خبرگزاری دانشجو / ایسنا / باشگاه خبرنگاران / ایرنا / پایگاه اطلاع رسانی نیروی هوایی ارتش /میزان


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو