پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اقدامات فرودگاه تبریز در مقابله با ویروس کرونا

تاریخ خبر: // کد خبر: 312439 // // //


اقدامات فرودگاه تبریز در مقابله با ویروس کرونا

مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی به انجام اقدامات متعدد از جمله نصب دوربین های حرارتی و توزیع بروشورهای تبلیغاتی در راستای مقابله با کرونا ویروس خبر داد.


اقدامات فرودگاه تبریز در مقابله با ویروس کرونا

مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی به انجام اقدامات متعدد از جمله نصب دوربین های حرارتی و توزیع بروشورهای تبلیغاتی در راستای مقابله با کرونا ویروس خبر داد. رامین آذری گفت: اقدامات این اداره کل بر اساس بخشنامه های صادر شده از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران سامان دهی شده است که از مهمترین این اقدامات می توان به نصب دو دوربین حرارتی جدید و با دقت بالا در ترمینال های فرودگاه، تهیه بنرهای مبارزه با کرونا ویروس و نصب در سالن ترمینال فرودگاه و الزام کارکنان اداره کل، شرکت های هواپیمایی، نهادهای فرودگاهی و مسافران به استفاده از ماسک اشاره کرد.

مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی افزود: علاوه بر نصب مطالب و بروشورهای اطلاع رسانی پیشگیری از کرونا در بخش های اداری، غربالگری و تب سنجی مسافران ورودی و خروجی و کارکنان فرودگاه به طور مداوم انجام می شود و دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک نیز در ترمینال ها، مسجد الزهرا و ساختمان های اداری در دسترس مراجعه کنندگان قرار داده شده است.

وی همچنین گفت: علامت گذاری صندلی های سالن های انتظار برای رعایت فاصله گذاری، عملیات ضد عفونی تمام اماکن فرودگاهی به صورت روزانه و در چندین مرحله، کاهش جلسه ها و تجمعات و حذف جلسات آموزشی و برگزاری جلسات مسوولان با استفاده از فضای مجازی و نیز ضدعفونی داخل هواپیما از دیگر اقدامات انجام شده در این راستا هستند.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو