پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | سرمایه‌گذاری بیش از 10 هزار میلیاردی در منطقه ویژه اقتصادی پیام/ ایجاد 10 هزار اشتغال زایی تا ۵ سال آینده

تاریخ خبر: // کد خبر: 312817 // // // // خبر مهم


سرمایه‌گذاری بیش از 10 هزار میلیاردی در منطقه ویژه اقتصادی پیام/ ایجاد 10 هزار اشتغال زایی تا ۵ سال آینده

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: با افزوده شدن مسیرهای پروازی جدید در سال 98 ضمن جذب بیش از 10 هزار میلیارد ریال سرمایه به میزان کل سال های فعالیت فرودگاه پیام، سرمایه گذار جذب شده است.


سرمایه‌گذاری بیش از 10 هزار میلیاردی در منطقه ویژه اقتصادی پیام/ ایجاد 10 هزار اشتغال زایی تا ۵ سال آینده

نادر ثناگو مطلق با اشاره به افزایش مسیرهای پروازی ازاین فرودگاه عنوان کرد: با افزوده شدن مسیرهای جدید پروازی، در حوزه سرمایه گذاری نیز اتفاقات خوبی رخ داده، به گونه ای که در سال 98 به اندازه کل سال های فعالیت فرودگاه پیام سرمایه گذار جذب شده است.

وی با اشاره به ظرفیت و ویژگی های  منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام خاطر نشان کرد: ظرفیت های منطقه موجب شده تا شاهد تمایل هر چه بیشتر سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای حضور در منطقه ویژه باشیم.

ثناگو مطلق  بازفعال سازی واحدهای تولیدی را از برنامه های پیش روی منطقه اعلام و افزود: در این راستا، در حال برنامه ریزی برای فعال سازی مجدد 12 شرکت در منطقه ویژه اقتصادی پیام هستیم.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اشتغال زایی را از دیگر برنامه های امسال منطقه عنوان کرد و گفت: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته، با توسعه فاز چهار در سال جاری، 2 هزار شغل جدید و تا پنج سال آینده 10 هزار اشتغال زایی در این منطقه ایجاد می شود.

وی ادامه داد: فاز چهارم به عنوان بزرگ ترین فاز منطقه ویژه اقتصادی پیام با 165 هکتار مساحت در هفت پهنه در حال آماده سازی است که سه پهنه آماده واگذاری به شرکت ها است.

ثناگو مطلق ایجاد تسهیلات لازم برای حضور شرکت و برندهای مطرح در فاز چهارم منطقه ویژه اقتصادی پیام را از برنامه های مهم در دست اقدام دانست و خاطر نشان کرد:  راه اندازی نخستین شهرک فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور، استقرار دیتا سنترهای بزرگ ترین اپراتور کشور، راه اندازی نمایشگاه دائمی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از برنامه های پیش بینی شده این فاز است.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایلنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو