پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | رونمایی از نوع جدیدی از موشک‌های بالستیک یمن

تاریخ خبر: // کد خبر: 313178 // // //


رونمایی از نوع جدیدی از موشک‌های بالستیک یمن

سرتیپ عبدالله بن عامر معاون مدیر اداره تبلیغات یمن گفت نوع جدیدی از موشک‌های بالستیک به زودی در زمان مناسب رونمایی خواهد شد.


رونمایی از نوع جدیدی از موشک‌های بالستیک یمن

به نقل از شبکه تلویزیونی المسیره، سرتیپ عبدالله بن عامر معاون مدیر اداره تبلیغات یمن گفت: نوع جدیدی از موشک‌های بالستیک به زودی در زمان مناسب رونمایی خواهد شد.

وی افزود: ما امروز برابر عملیاتی بزرگ در عمق خاک سعودی و داخل قرار داریم. همواره تنها یک موشک بالستیک شلیک می‌کردیم، اما صبح روز دوشنبه از چندین موشک و پهپاد استفاده کردیم.

بن عامر افزود: زمان عملیات محدود و کوچک از نظر جغرافیایی گذشته است. همه اهداف ما، اهدافی نظامی بودند و این پاسخ به تجاوزات دشمن بود.
وی گفت: محاصره شدید شده است و وظیفه نیرو‌های مسلح این است که برای فشار بر دشمن به منظور برچیده شدن محاصره، عملیات نظامی انجام دهد. هدف راهبردی نیرو‌های مسلح یمن، متوقف کردن تجاوزگری و پایان دادن به محاصره و پاسخ دادن به دشمن است.

سرتیپ عبدالله بن عامر افزود: عملیات ما، بی هدف نیست و ما غیرنظامیان را هدف قرار نمی‌دهیم بلکه سردرگمی پدافند هوایی سعودی موجب تلفات در بین نیرو‌های خودشان می‌شود.
وی همچنین گفت: نوع جدیدی از موشک‌های بالستیک به زودی در زمان مناسب رونمایی خواهد شد. ما مدارکی داریم که ثابت می‌کند جنگنده‌های سعودی، پارکینگ فرودگاه اب‌ها را بمباران کرده اند.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو