پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | الزام تکمیل فرم محل اقامت توسط مسافران فرودگاه های نیویورک

تاریخ خبر: // کد خبر: 313325 // // //


الزام تکمیل فرم محل اقامت توسط مسافران فرودگاه های نیویورک

فرماندار نیویورک: مسافرانی که از ایالت‌های تحت قرنطینه (به نیویورک سفر می‌کنند) باید پیش از ترک فرودگاه، فرم محل اقامت پرکنند.


الزام تکمیل فرم محل اقامت توسط مسافران فرودگاه های نیویورک

اندور کومو، فرماندار نیویورک روز دوشنبه گفت وزارت بهداشت امروز فرمان اضطراری صادر می‌کند که براساس آن مسافرانی که از ایالت‌های تحت قرنطینه (به نیویورک سفر می‌کنند) باید پیش از ترک فرودگاه، فرم محل اقامت پرکنند.

این فرم‌ها هم توسط شرکت‌های هواپیمایی توزیع می‌شوند و هم در وب سایت در دسترس خواهد بود. یا باید این فرم را اینترنتی پر کرد یا در هواپیما فرم کاغذی را پر کرد.

پیش از ترک فرودگاه، باید به مقامات، محلی که از آن آمده اید و مکانی که قرار است در آن اقامت کنید را اعلام نمایید. این قانون در تمامی فرودگاه‌های ایالت نیویورک اجرایی می‌شود.

اگر بدون پر کردن این اطلاعات از فرودگاه خارج شوید، نه تنها ممکن است ۲ هزار دلار جریمه شوید بلکه در برابر دادگاه حاضر و مجبور به رعایت قرنطینه خواهید شد.

مدارس مناطق در صورتی که نرخ روزانه ابتلا به پایین‌تر از ۵ درصد برسد، بازگشایی خواهند شد. از ابتدای اوت تا زمانی که مدارس بازگشایی خواهند شد ما هر روز شرایط را زیر نظر می‌گیریم واگر نرخ ابتلا از ۹ درصد بالاتر رود، ما به طور اضطراری روند را متوقف می‌کنیم.

دولت فدرال، از ابتدا از پذیرش واقعیت موجود سرباز زده است و (تاکید کرده است که این مشکل) وجود ندارد و قرار است به زودی برود. (دولت فدرال گفت) تا روز عید پاک ما بازگشایی خواهیم کرد. وقتی هوا گرم شود (ویروس) به شکل معجزه آسایی ناپدید خواهد شد.

اما (ویروس) جایی نرفت. معجزه‌ای در کار نیست. شما واقعیت را انکار کردید و مساله سلامت عمومی را دستخوش اهداف سیاسی کردید. این از منظر سیاسی اقدامی نامناسب در سال انتخابات است.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  صدا و سیما


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو