پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | کاهش ۲۸ درصدی جابجایی مسافر در فرودگاه مهرآباد

تاریخ خبر: // کد خبر: 313886 // // // // خبر مهم


کاهش ۲۸ درصدی جابجایی مسافر در فرودگاه مهرآباد

مطابق آمار شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران طی خرداد امسال جابجایی مسافر در فرودگاه مهرآباد نسبت به خرداد سال گذشه ۲۸ درصد کاهش یافته است.


کاهش ۲۸ درصدی جابجایی مسافر در فرودگاه مهرآباد

بر اساس جدیدترین آمار منتشر شده توسط شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران طی خردادماه امسال در فرودگاه مهرآباد نشست و برخاست هواپیما در مقایسه با ماه مشابه سال قبل 14 درصد کاهش یافته است.

در خرداد سال گذشته 10115 نشست و برخاست در این فرودگاه ثبت شده که این تعداد در ماه قبل به 8 هزار و 733 نشست و برخاست کاهش یافت.

در این فرودگاه طی آخرین ماه بهار امسال اعزام و پذیرش مسافر نسبت به خرداد سال قبل از یک میلیون و 192 هزار و 289 هزار نفر با 28 درصد رشد منفی به 856 هزار و 752 نفر کاهش یافته است.

در بخش ارسال و پذیرش بار و پست نیز عملکرد فرودگاه مهرآباد منفی بوده است؛ در ماه مورد اشاره 6 میلیون و 85 هزار و 830 کیلوگرم در این شاخص عملکرد فرودگاه مهرآباد بوده که نسبت به خرداد سال گذشته با 8 میلیون و 21 هزار و 698 کیلوگرم 24 درصد کاهش یافته است.

طی خردادماه امسال فرودگاه مهرآباد بیشترین نشست و برخاست هواپیما را در بین فرودگاه های تحت مالکیت شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران (46 فرودگاه) و شش فرودگاه اختصاصی کشور داشته است.

فرودگاه همدان در خرداد امسال هیچ نشست و برخاست هواپیما را نداشته است. این فرودگاه در خردادماه سال گذشته 18 نشست و برخاست هواپیما داشته است.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو