پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | جزئیات پروازهای امارات به تهران

تاریخ خبر: // کد خبر: 313891 // // // //


جزئیات پروازهای امارات به تهران

مدیر کل شرکت شهر فروگاهی فرودگاه امام خمینی (ره) گفت: از امروز پروازهای تهران – دوبی – تهران توسط شرکت هواپیمایی امارات راه اندازی شده است که با شرایط خاصی همه هموطنان می‌توانند هر روز به این کشور پرواز داشته باشند.


جزئیات پروازهای امارات به تهران

علی کاشانی، اظهار کرد: شرکت هواپیمایی امارات برنامه خود را برای از سرگیری پروازها به شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) را اعلام کرد که نخستین پرواز این ایرلاین خارجی پس از حدود شش ماه حدود ساعت ۱۱ صبح امروز به مقصد دوبی حرکت کرد.

وی افزود: از امروز ۲۷ تیر ماه یک پرواز روزانه در مسیر تهران – دوبی – تهران با هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ انجام خواهد شد و پرواز برگشت حدود یک ساعت بعد از امارات به مقصد فرودگاه امام(ره) صورت می‌گیرد.

مدیر کل شرکت شهر فروگاهی فرودگاه امام خمینی (ره) ادامه داد: از آن جاکه هواپیمایی امارات پروازهای کانکشنی زیادی به اقصی نقاط مختلف جهان دارد این پرواز حائز اهمیت است و مسافران ترانزیتی مدارک خاصی  نیاز ندارند و به نظر می‌رسد در آینده‌ای نزدیک ایرلاین‌های داخلی که قبلا به این مقصد پرواز داشتند می‌توانند برنامه‌های پروازی خود را از سر بگیرند.

کاشانی درباره مسافرانی ایرانی که قصد سفر به امارات را دارند، گفت: برای سفر به دوبی شرایط خاصی تعریف شده است و آن این که همه مسافرانی که قصد مسافرت به امارات داشته باشند باید تست پی سی آر را منفی از آزمایشگاه‌های معتبر معرفی شده در سایت هواپیمایی امارات از استان‌های تهران، شیراز و اصفهان داشته باشند که بیش از ۹۶ ساعت از تاریخ آن نگذشته باشد.

وی با بیان این که مسافران شرایط قرنطینه خاصی در امارات نخواهند داشت، اظهار کرد: مسافران توریستی که قصد سفر به این کشور را دارند. همچنین باید بیمه‌نامه معتبر مسافرتی داشته باشند که بیماری کووید ۱۹ را پوشش دهد.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا / کانال تلگرامی اخبار فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو