پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فیلم| آتش گرفتن اتوبوس در فرودگاه پاریس

تاریخ خبر: // کد خبر: 314397 // // //


فیلم| آتش گرفتن اتوبوس در فرودگاه پاریس

در پی آتش گرفتن یک اتوبوس در فرودگاه «اورلی» پاریس، زبانه‌های آتش و دود، فضای ترمینال شماره 4 را پر کرد و مسافران موقتاً تخلیه شدند.


فیلم| آتش گرفتن اتوبوس در فرودگاه پاریس

آتش گرفتن اتوبوسی خارج از ترمینال ۴ فرودگاه «اورلی» پاریس، به تخلیه موقت مسافران منجر شد. در تصاویر منتشر شده از این حادثه در شبکه‌های اجتماعی، در حالی که صدها مسافر منتظر پرواز خود هستند، شعله‌های آتش و دود از اتوبوس به بیرون سر می‌کشد.

 

 

راننده این اتوبوس که مسافران را بین پاریس و فرودگاه جابجا می‌کند، بعد از به مشام رسیدن بوی دود، حدود ساعت ۸ و ۴۵ دقیقه صبح مقابل این ترمینال توقفی اضطراری داشت. آتش‌نشانان و کارکنان فرودگاه به سرعت خود را رساندند و یک حصار امنیتی اطراف آن ایجاد کردند.

به گفته یک کارمند فرودگاه، بعد از آتش‌سوزی، سه انفجار متوالی در اتوبوس رخ داد که اولی بر اثر ترکیدن لاستیک بود؛ بعد از آن بود که سیستم هشدار آتش روشن شد و همه مسافران از فضای دور اتوبوس تخلیه شدند.

بنا بر اعلام مقامات فرودگاه، در زمان حادثه حدود ۳۰۰ مسافر در بیرون از فرودگاه و در مجاورت این اتوبوس قرار داشتند. حدود ۳۰ آتش نشان برای مهار این آتش سوزی به محل اعزام شدند و حدود ساعت ۱۰:۳۴ دقیقه صبح اوضاع فرودگاه به حالت عادی برگشت.

امروز همچنین شهر نانت فرانسه شاهد آتش‌سوزی در کلیسای جامع این شهر بود. دادستان «پیر سونز» به خبرنگاران گفت که ۳ آتش‌سوزی در این کلیسا رخ داد و مقامات با این آتش‌سوزی به عنوان یک «عمل مجرمانه» برخورد می‌کنند. او از بیان جزئیات بیشتر خودداری کرد.

به گزارش «فرانس ۲۴»، ده‌ها آتش‌نشان توانستند این آتش را بعد از چند ساعت مهار کنند. رئیس اداره آتش‌نشانی محلی به خبرنگاران گفت ۱۰۴ آتش‌نشان همچنان در محل حادثه حضور دارند تا اطمینان یابند حریق به طور کامل مهار شده است.

وی افزود آتش پشت اُرگ بزرگ آغاز شد که کاملاً تخریب شده و همچنین شیشه‌های رنگی جلوی کلیسا منفجر شدند. با این حال گفته شده که خسارت به آن میزان که در ابتدا موجب نگرانی شده بود، نیست.

 

منابع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس / باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو