پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | عرضه نرم‌افزار “شبیه ساز پرواز” برای کامپیوترهای خانگی

تاریخ خبر: // کد خبر: 314893 // // //


عرضه نرم‌افزار “شبیه ساز پرواز” برای کامپیوترهای خانگی

اخبار حاکی از آن است که مایکروسافت تصمیم گرفته است که نسخه از بازی محبوب شبیه‌ساز پرواز را برای کامپیوترهای خانگی عرضه کند.


عرضه نرم‌افزار “شبیه ساز پرواز” برای کامپیوترهای خانگی

تقریبا یک سال پس از آن که نسخه پری آلفای نسل بعدی بازی شبیه‌ساز پرواز به دست کاربران رسید، ساخت نسخه اصلی این بازی به پایان رسیده است. بازی شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت در تاریخ 18 اوت برای کامپیوترهای خانگی عرضه می‌شود و به‌صورت بتا برای Xbox Game Pass نیز در دسترس خواهد بود.

این بازی در سه نسخه عرضه می‌شود. نسخه استاندارد آن که 59.99 دلار قیمت دارد حاوی 20 هواپیما و 30 فرودگاه است. نسخه دولوکس این بازی با قیمت 89.99 دلار با 5 فرودگاه و پرواز اضافی به دست کاربر می‌رسد و نسخه پریمیوم دولوکس آن به قیمت 119.99 دلار عرضه شده و دارای 30 هواپیما و 30 فرودگاه است.

مایکروسافت به‌تازگی افشا کرده است که دنیای بازی تمامی گیمرهای شبیه‌ساز پرواز یکسان است و تمامی شرایط هر قبیل ترافیک هوایی و  آب‌وهوا برای آن‌ها برابر خواهد بود. علاوه بر سیستم چک‌لیست جدیدی با قابلیت هدایت ابزار تعاملی، گزینه‌های پرواز در شب و مدل‌سازی ایرودینامیک برای سطح کنترل بالاتر از 1000 در هر هواپیما وجود دارد.

شما هم‌اکنون می‌توانید نسخه کامپیوتر شبیه‌ساز پرواز را پیش‌خرید کرده یا آن را از پیش روی نسخه کامپیوتر Xbox Game  Passنصب کنید. علاوه بر این می‌توانید ابزار جانبی دیگر از قبیل خط ایرباس رسمی که ماه گذشته توسط Thrustmaster  عرضه شد را خریداری کرده و بعد از عرضه کامل این بازی از آن بهره‌مند شوید.

منبع : با اندکی تلخیص و ااضفات برگرفته از سایت ایتنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو