پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اجرای طرح غربالگری در فرودگاه پیام/ مسافران ایمن پرواز می کنند

تاریخ خبر: // کد خبر: 315200 // // //


اجرای طرح غربالگری در فرودگاه پیام/ مسافران ایمن پرواز می کنند

بنابر هماهنگی صورت گرفته با دانشگاه علوم پزشکی، مسافران قبل از ورود به داخل هواپیما مورد طرح غربالگری قرار می گیرند و پس از اطمینان از سلامت آنان، افراد پرخطر شناسایی و به صورت سرپایی برای نمونه گیری فرستاده می شوند.


اجرای طرح غربالگری در فرودگاه پیام/ مسافران ایمن پرواز می کنند

جریان شیوع بیماری کرونا بسیاری از ارگان ها و دستگاه های اجرایی استان را مکلف به رعایت قوانین بهداشتی و ایمن سازی محیط برای شهروندان کرد.در این میان سهم فرودگاه پیام که روزانه پروازهای خود را از کرج به مشهد و کیش آغاز کرده است، بسیار ویژه و با اهمیت است.براساس مشاهدات مسافران در فرودگاه پیام، سفرهای مسافرتی با رعایت دقیق نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به جدیت در حال انجام است.

گفتنی است، فرودگاه مسافرتی پیام ویژه خانواده شهداء و ایثارگران امتیاز ویژه هزینه ای برای پرواز به مشهد اختصاص داده است که همین امر نیز مورد رضایت شهروندان و قدردانی آنان قرار گرفته است.

در این رابطه، « نادر ثناگو مطلق» گفت: ضدعفونی سازی هواپیماهای مسافرتی فرودگاه پیام، ضرورت اجباری شدن استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی با هدف تأمین یک سفر ایمن از جمله اهداف این شرکت هواپیمایی است.

مدیرعامل منطقه اقتصادی پیام و فرودگاه بین المللی پیام تصریح کرد: بنابر هماهنگی صورت گرفته با دانشگاه علوم پزشکی، مسافران قبل از ورود به داخل هواپیما مورد طرح غربالگری قرار می گیرند و پس از اطمینان از سلامت آنان، افراد پرخطر شناسایی و به صورت سرپایی برای نمونه گیری فرستاده می شوند.

ایجاد یک هزار فرصت شغلی در منطقه اقتصادی پیام

به جرأت می توان گفت، که منطقه اقتصادی و فرودگاه پیام یکی از موثرترین فعالیت های را در راستای تحقق شعار سال با عنوان « جهش تولید» داشته اند.

اینکه ظرفیت ایجاد یک هزار شغل در منطقه اقتصادی بین المللی و فرودگاه پیام محقق شده است بخشی از این ادعا است.

همچنین جذب ۱۰ هزار میلیارد ریال سرمایه بخش خصوصی در این منطقه اقتصادی نیز می تواند سهم این منطقه را در تحقق جهش تولید نشان دهد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت شبستان


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو