پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بازگشایی قریب الوقوع فرودگاه‌ها در سوریه

تاریخ خبر: // کد خبر: 315276 // // //


بازگشایی قریب الوقوع فرودگاه‌ها در سوریه

وزیر بهداشت سوریه اعلام کرد که با در نظر گرفتن تدابیر شدید بهداشتی و درمانی، فرودگاه‌های این کشور به زودی بازگشایی خواهد شد.


بازگشایی قریب الوقوع فرودگاه‌ها در سوریه

به نقل از خبرگزاری سوریه(سانا)”نزار یازجی” وزیر بهداشت سوریه اعلام کرد که به زودی فرودگاه های این کشور از جمله فرودگاه بین المللی دمشق بازگشایی خواهد شد.

یازجی در این باره گفت: مطالعات و بررسی های فشرده ای به منظور بازگشایی فرودگاه های کشور در حال انجام است.تلاش می شود تا مکانیزم های بهداشتی ویژه ای برای تشخیص ویروس کرونا در فرودگاه های کشور اعمال شود.

وی در جمع خبرنگاران سوری افزود: دیگر بیش از این نمی توانیم اجازه دهیم که آثار سوء ناشی از شیوع ویروس کرونا در بخش های اقتصادی و خدمات دهی کشور خودنمایی کند. باید با پایبندی به اصول دقیق فردی و اجتماعی بهداشتی حلقه محاصره را شکسته و از شیوع این ویروس در بهترین صورت آن جلوگیری کنیم.

وزیر بهداشت سوریه در ادامه توضیح داد: از فردا 4 مرکز پیشگیری و تشخیص شیوع ویروس کرونا در فرودگاه ها آغاز به کار خواهند کرد تا سلامت جسمی مسافران پروازهای خارجی به دقت بررسی شود. پس از آن گواهینامه ای نیزبه منظور تایید سلامت آنان به مسئولان کشورهای خارجی پذیرای مسافران سوری ارائه خواهد شد.

وی همچنین درباره وضعیت مسافران سوری که قصد بازگشت به کشورشان را دارند، تصریح کرد: تلاش ها برای بازگرداندن شهروندان سوری که قصد بازگشت به کشورشان را دارند، ادامه دارد این روند با توجه به آمادگی های بهداشتی و درمانی سوریه در راستای قرنطینه و یا درمان مسافران انجام می شود.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو