پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اتمام فرودگاه سقز در اولویت برنامه های عمرانی کردستان قرار دارد

تاریخ خبر: // کد خبر: 315296 // // // //


اتمام فرودگاه سقز در اولویت برنامه های عمرانی کردستان قرار دارد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: تلاش برای اتمام فرودگاه سقز در اولویت برنامه های عمرانی و زیربنایی استان کردستان قرار دارد.


اتمام فرودگاه سقز در اولویت برنامه های عمرانی کردستان قرار دارد

شهرام ملکی بعد از ظهر امروز در جلسه بررسی وضعیت اجرای پروژه فرودگاه سقز در محل سالن جلسات دفتر معاونت عمرانی استانداری کردستان اظهار کرد: تلاش برای اتمام فرودگاه سقز در اولویت برنامه های عمرانی و زیربنایی استان کردستان قرار دارد.

وی تصریح کرد: برای تکمیل و به بهره برداری رسیدن فرودگاه سقز دستگاه های اجرایی متولی با تمام توان فعالیت دارند تا در موعد مقرر فرودگاه افتتاح شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان  افزود: احداث فرودگاه سقز برای توسعه استان اهمیت بسیار دارد و بنابراین در قالب طرح جامع توسعه فرودگاه و بر اساس استانداردهای موجود پس از بهره برداری نیز طرح جامع توسعه فرودگاه با جدیت دنبال می شود.

بهره برداری از فرودگاه سقز در حداقل زمان!

ملکی خاطرنشان کرد: نقش فرودگاه سقز در مسیر توسعه و جابجایی مسافر در استان و منطقه بسیار مهم و تاثیرگذار است و بر این اساس دولت مصمم است در حداقل زمان ممکن این پروژه به بهره برداری برسد.

وی در پایان تاکید کرد: به دلیل اهمیت این پروژه ارتقاء سطح کیفیت ساخت این فرودگاه با دقت فراوانی مورد توجه قرار دارد و کیفیت بالای اجرای طرح در اولویت قرار دارد.

گفتنی است؛ پروژه فرودگاه سقز در سال ۸۵ شروع شده است و از آن زمان تاکنون وعده‌های متعددی در خصوص احداث و بهره‌برداری از این پروژه مطرح‌شده است که تا این لحظه تمامی این وعده‌ها بایگانی شده‌اند.

درحالی‌که مسئولان و مدیران وقت کردستان در سال ۸۵ وعده داده بودند که این طرح طی سه تا چهار سال به بهره‌برداری می‌رسد ولی این زمان به 15 سال رسید و هنوز فرودگاه سقز به سرانجام نرسیده است.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو