پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ارتقای رضایتمندی مسافران با به روز رسانی بانک اطلاعاتی فضاهای تجاری فرودگاه مهرآباد

تاریخ خبر: // کد خبر: 315466 // // // //


ارتقای رضایتمندی مسافران با به روز رسانی بانک اطلاعاتی فضاهای تجاری فرودگاه مهرآباد

واحد نظارت بر اماکن و تاکسیرانی فرودگاه مهرآباد با تنظیم و به روز رسانی بانک اطلاعاتی فضاهای تجاری فرودگاه موجب افزایش سطح رضایتمندی مسافران و مراجعان فرودگاه شده است.


ارتقای رضایتمندی مسافران با به روز رسانی بانک اطلاعاتی فضاهای تجاری فرودگاه مهرآباد

واحد نظارت بر اماکن و تاکسیرانی فرودگاه مهرآباد با تنظیم و به روز رسانی بانک اطلاعاتی فضاهای تجاری فرودگاه موجب افزایش سطح رضایتمندی مسافران و مراجعان فرودگاه شده است. در سال های اخیر کمیته نظارت بر اماکن و تاکسیرانی فرودگاه مهرآباد موفق به تنظیم و به روزرسانی مستمر شناسنامه اماکن تجاری شده است.

این اطلاعات شامل نام بهره بردار، نوع فعالیت، تاریخ شروع و اتمام قرارداد، متراژ، تعیین موقعیت محل و رسم کروکی است و در سطح وسیع  تمام فضاهای تجاری و اداری  بهره برداران مستقر درترمینال ها،  سوله خدمات بار، دفاتر مستقر در زیر پارکینگ طبقاتی، دفاتر فنی رمپ های غربی و شرقی و تابلوهای تبلیغاتی محاوط فرودگاهی را شامل می شود.

تطبیق مفاد مندرج درقرارداد با مکان های واقعی تحت اختیار شرکت ها و بهره برداران از دیگر اقداماتی بوده  که درسال های اخیر تشدید رسیدگی  موجب ارتقای قابل توجه رضایتمندی برای مجموعه مشتریان فرودگاهی شده است.

کارکنان این واحد به طور مستمر و روزانه  به بازدید از اماکن و رسیدگی سریع به شکایات  مردمی درخصوص  عملکرد تاکسیرانی و تخطی احتمالی غرف تجاری و موارد بهداشتی  اقدام می کنند.

با توجه به شرایط کنونی و شیوع ویروس کرونا، این واحد با نظارت مستمر بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی  آسایش خاطر مسافران را از نحوه عملکرد این مجموعه ها  نوید می دهند وبا پایش روزانه فعالیت ها  بر رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید می کنند.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو