پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | نشست مدیر کل هواشناسی استان تهران با معاون عملیات هوانوردی فرودگاه بین‌المللی حضرت امام(ره)

تاریخ خبر: // کد خبر: 315473 // // // //


نشست مدیر کل هواشناسی استان تهران با معاون عملیات هوانوردی فرودگاه بین‌المللی حضرت امام(ره)

مدیر کل هواشناسی استان تهران و معاون عملیات هوانوردی فرودگاه امام خمینی(ره) به منظور توسعه خدمات هواشناسی هوانوردی به گفتگو نشستند.


نشست مدیر کل هواشناسی استان تهران با معاون عملیات هوانوردی فرودگاه بین‌المللی حضرت امام(ره)

در راستای توسعه فعالیت های اداره کل هواشناسی استان تهران متناسب با نیاز کاربران، نشست سه جانبه‌ای با حضور جلالی مدیرکل هواشناسی استان تهران، رحیمی معاون عملیات هوانوردی فرودگاه امام خمینی(ره) و رهنما سرپرست پژوهشکده هواشناسی و علوم جو و مدیران میانی روز سه شنبه 31 تیرماه 1399 در دفتر مدیرکل هواشناسی استان تهران برگزار شد.

در این نشست طرفین بر اهمیت خدمات هواشناسی در زمینه امنیت پرواز تاکید داشتند و در خصوص چالش ها و مسائل موجود در زمینه خدمات هواشناسی ـ هوانوردی بحث و تبادل نظر شد.

تشکیل کمیته مشترک بین سه دستگاه اجرایی جهت حل مسائل موجود، تهیه تفاهم نامه و انجام فعالیت های پژوهشی با هدف ارتقا امنیت پرواز و خدمات هواشناسی-هوانوردی از اهم مصوبات این نشست بود.

همچنین هر یک از اعضا نسبت به ارتقا خدمات فنی ، انجام مطالعات پژوهشی در خصوص تغییرات ناگهانی و متفاوت باد در راستای باند و نیز سطوح ارتفاعی، کمک به تعمیر و نگهداری ادوات مربوطه، رفع سریع اشکالات احتمالی سیتم ها تاکید نموده و راهکارهایی نیز پیشنهاد شد.

جلالی مدیرکل هواشناسی استان ضمن استقبال از همکاری نزدیکتر بین هواشناسی و فرودگاه نسبت به پیگیری موضوعات تا حصول نتیجه قول مساعد داد.

شایان ذکر است در راستای توسعه فعالیت اداره کل هواشناسی استان متناسب با نیاز کاربران، در هفته گذشته و به صورت جداگانه جلساتی با معاون عملیات نیروی انتظامی تهران بزرگ و معاون پیشگیری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در دفتر مدیر کل هواشناسی استان تهران نیز برگزار شد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت سازمان هواشناسی کشور


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو