پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | رازهای مشکوک دو توییت و عدد ۵۲

تاریخ خبر: // کد خبر: 316249 // // // خبر مهم


رازهای مشکوک دو توییت و عدد ۵۲

«جنگنده‌های دشمن» تعمداً اقدام به پرواز در نزدیکی هواپیمای مسافربری ایران کرده‌اند تا پدافند هوایی سوریه، هواپیمای ایرانی را به اشتباه ساقط کند. شبیه همان جنگ الکترونیکی که باعث به اشتباه انداختن پدافند هوایی خودی و هدف قرار گرفتن هواپیمای اوکراینی شد


رازهای مشکوک دو توییت و عدد ۵۲

تروریست های آمریکایی سپهبدقاسم سلیمانی و یارانش را در فرودگاه بغداد بشهادت می رسانند. ایران تصمیم به انتقام سخت می گیرد. ترامپ تهدید می کند که ۵۲ نقطه از ایران را هدف قرار می دهد . حسن روحانی در جواب تهدید ترامپ سخنی بی ربط از هواپیمای مسافربری ایران که در سال ۶۷ توسط آمریکایی ها ساقط شد به میان می آورد. شامگاه بعد از این توییت هواپیمای مسافربری اوکراینی در خطایی عجیب که حکایت از جنگ الکترونیک دشمنان دارد توسط پدافند خودی هدف قرار می گیرد . شماره این پرواز عدد ۷۵۲ بود.
چند روز بعد قانونی در مجالس آمریکا به تصویب میرسد برای حمایت از آشوب و اغتشاش در ایران که شماره این قانون عدد۷۵۲ بود .
ایران تصمیم به ضربت متقابل برای گرفتن انتقام سپهبد قاسم سلیمانی می گیرد . دو روز بعد آمریکایی ها با دو جنگنده دوباره سراغ یک هواپیمای مسافربری ایران بر فراز آسمان سوریه می آیند…شماره این پرواز عدد ۱۱۵۲ بود…

چه رمز و راز مشترکی بین تهدید ترامپ برای مهار ایران و دادن گرای هواپیمای مسافربری در مقابل این تهدید و عدد ۵۲ وجود دارد؟شبکه جهانی صهیونیسم و شیاطین آمریکایی در برنامه های خود بطرز عجیب و آشکاری از نمادها و رموز جلب توجه کننده استفاده می کنند…..

شاید لازم باشد بار دیگر پروند هواپیمای مسافربری ایران که در دهه ۶۰ توسط تروریست های آمریکایی هدف قرار گرفت مورد بررسی قرار بگیرد . استاد حسن عباسی افشاگری های عجیبی از سفر یک مقام نام آشنای ایرانی در آن زمان به فرانسه دارد…..

رازهای یک توییت پر ابهام

امشب که دوباره تروریست های آمریکایی متعرض هواپیمای مسافربری ما شدند دوباره یاد این توییت حسن روحانی قبل از گرفتن #انتقام_سخت به خون خواهی شهید سلیمانی افتادم….

حالا که حرف از #ضربت_متقابل به میان آمده دوباره سیستم های دشمن دنبال به اشتباه انداختن پدافند خودی برای ساقط کردن یک هواپیمای مسافربری دیگر بودند

«جنگنده‌های دشمن» تعمداً اقدام به پرواز در نزدیکی هواپیمای مسافربری ایران کرده‌اند تا پدافند هوایی سوریه، هواپیمای ایرانی را به اشتباه ساقط کند. شبیه همان جنگ الکترونیکی که باعث به اشتباه انداختن پدافند هوایی خودی و هدف قرار گرفتن هواپیمای اوکراینی شد…..

عجب دشمنان ذلیل و خبیثی داریم که تنها راه دفاع از خود را قربانی کردن جان مسافران یک هواپیمای مسافربری می بینند…..

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی bidariymelat


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین