پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | رونمایی از شبیه‌ساز هواپیمای اف-۴

تاریخ خبر: // کد خبر: 317167 // // // // // خبر مهم


رونمایی از شبیه‌ساز هواپیمای اف-۴

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: در تلاش هستیم تا با کمک جهاد خودکفایی نیروی هوایی ارتش از طرح‌های شبیه‌ساز دیگر هواپیماهای نیروی هوایی از جمله هواپیمای اف-۴ رونمایی کنیم.


رونمایی از شبیه‌ساز هواپیمای اف-۴

 اولین دوره دانش آموختگی خلبانان هواپیمای جنگنده میراژ با حضور امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیر زاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، حجت الاسلام قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا و جمعی از فرماندهان و مسئولین در پایگاه هوایی برادران شهید دل حامد چابهار برگزار شد.

امیر سرتیپ نصیرزاده در این مراسم، پایگاه هوایی چابهار را از مهم‌ترین پایگاه‌های نیروی هوایی ارتش در کشور عنوان کرد و گفت: بحمدالله حضور نخبگان جوان و خلبانان متعهد به همراه کارکنان فنی دلسوز و ایثارگر سبب شده تا ما در این پایگاه با کمبودی مواجه نشویم و همواره روی پای خود بایستیم.

وی با اشاره به ساخت دستاوردهای جدید نیروی هوایی به دست جوانان نخبه از جمله ساخت جنگنده کوثر و طراحی شبیه ساز هواپیمای ایلوشین، افزود: در تلاش هستیم تا با کمک جهاد خودکفایی نیروی هوایی ارتش از طرح‌های شبیه ساز دیگر هواپیماهای نیروی هوایی از جمله هواپیمای اف -۴ رونمایی کنیم و قطعاً این پایگاه از پایگاه‌هایی خواهد بود که به این سیستم مجهز خواهد شد.

در این مراسم از امیر سرتیپ دوم خلبان همایون حیدری فرمانده پایگاه هوایی شهیدان دلحامد به پاس اقدامات انجام شده و آموزش هواپیمای میراژ به دانشجویان این جنگنده، تجلیل به‌عمل آمد.

گفتنی است فرمانده نیرو هوایی ارتش در حاشیه این مراسم از قسمت‌های مختلف این پایگاه از جمله فاوا، گردان‌های نگهداری، الکترونیک، پهپاد و گردان های شکاری بازدید کرد و از نزدیک با کارکنان این قسمت‌ها جهت دریافت ایده و پیشنهادهای سازنده دیدار چهره به چهره داشت.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو